Моята история

  • 690
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Здравей Ваня,

май нашите ситуации за сходни. Аз съм на горе-долу същите години. На мен също ми казаха, че всичко е Перфектно, но аз все питам , как така тогава не забременявам. Имах киста и уж я премахнаха, а от тогама все имам болки долу вдясно. Не сме предприемали нищо освен 3 опита с Кломид и сега ни предстои пътуване до БГ като смятаме да правим исеминация. Ти казваш, че вече си направила няколко, а аз си мислех, че при мен ще стане веднага.......Лошото е , че разполагаме с малко време и не можем да останем в БГ за повече от месец.
Кога ще правите ин-витро? Откриха ли някакъв спечифичен проблем при вас?

# 1
  • Мнения: 1 091
Не знам дали темата не е пусната по погрешка, вместо лично съобщение, но понеже никой не е писал аз да си кажа.
Рената, разбирам, че живеете в САЩ, искате да имате бебе, а не става. Няма изяснена причина.
И аз живея в САЩ, но при нас има проблеми. И аз мислех, че с една инсеминация ще стане, но за съжаление успеваемостта не е толкова висока. Не искам да те плаша, но казваш, че имате 1 месец за престой в България, трябва да имаш реална представа и търпение. Прочети в закованата тема "Предстои ми Инсеминация", може да погледнеш и тази за Ин-витро, защото ако времето е проблем, ин-витрото е процедура с по-висока успеваемост.
Успех ви желая. Дано стане от първия опит  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт