билкова комбинация за отслабване

  • 41 615
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте момичета! И аз съм една от отчайващо борещите се с наднорменото тегло Twisted Evil
Прочетох за билковата комбинация- "Фигурин", че давала резултат. Но по-интересното е,че не намерих никъде повече инфо за това какви билки съдържа, как се пие и т.н, а само положителни отзиви на хора, приемали билката. Опитах да пиша на е-майла, но ми дава,че е невалиден. Моля,ако някой има някаква информация да пише.....

# 1
  • Мнения: 39
За пръв път чувам за това  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 082
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=ru&u=http: … 6hl%3Dbg%26sa%3DGтук намерих нещо преведено от руски

# 3
  • Мнения: 1 599
talito  не искам да те отчайвам , но с хапчета, билки, магическа пръчка , дъвки и тн не става ... решението за трайно отслабване е здравословно хранене и спорт  Peace

# 4
  • Мнения: 39
аха гледам предлагат също и ЛИДА явно са същите производители.Това поне има ли го в аптеките Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 1 950
talito  не искам да те отчайвам , но с хапчета, билки, магическа пръчка , дъвки и тн не става ... решението за трайно отслабване е здравословно хранене и спорт  Peace

Напълно си права - със всякакви видове продукти за отслабване опитах без ефект, но сега с режим и много инат най-после имам резултат  Peace

# 6
  • Мнения: 444
Открих къде предлагат тази билкова комбинация, и не, явно не се предлага по аптеките.
Ето вижте: www.figurata.com
Пише за Фигурина още на началната в дясно, има и много истории на хора които са отслабнали с него.

И според мен дори и да опиташ, едва ли ще загубиш, това все пак са билки...

# 7
  • Мнения: 8
Някой опитал ли е Фигурин вече,има ли резултати ??  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 47
И аз чакам някой да каже отзиви, но уви.... Странното ми е, че с хората приемали Фигурин няма никаква възможност да обмениш информация! Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 668
Ами аз си поръчах фигурин на mail-a, office@figurata.com получих пратката по пощата - 50лв.. Това всъщност е комбинация от билки, пие се по 3 пъти на ден, 30мин преди хранене. Честно казано нещо не ми вдъхва доверие, ама да видим.   Thinking

# 10
  • Мнения: 39
ей,имаш ли вече резултати от билковата комбинация.Дано да имаш успех. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 385
Това таблетки ли са или чай?

# 12
  • Мнения: 668
Това таблетки ли са или чай?
Комбинация от билки, от които всеки ден се прави отвара и се пие по 3 пъти на ден 30 мин преди хранене

# 13
  • София
  • Мнения: 865
И аз чакам информация за Фигурин, че вече се отчаях! Моля, споделяйте!

# 14
  • Мнения: 4
Привет, Kamence.

Дали вече имаш нещо за споделяне покрай "Фигурин"?  Flutter
Аз имам една голяма молба, ако е възможно: да ми кажеш повече по опаковката, грамажа, изписан ли е състава, кой произвежда сместа...?

Ще ти бъда безкрайно благодарна!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт