бебето има малки кървави съсиреци в акото

  • 1 378
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравей доктор Слънчева,
първо искам да разкажа на кратко нашата история.
Веднага след раждането понеже малчо не засука, започнах да се цедя и да му давам кърма, но тя не ми достигаше и започнахме да го дохранваме с АМ аптамил конфорт, двадесет дни по късно кърмата ми спря и започнахме да даваме само аптамила, но окол четирдесето аптамил конфорт изчезна от мрежата във Варна и се принудихме да купим обикновенният Аптамил 1, но за жалост зверски ни запече. По съвет на доктора купихме Фризовом, който в първите дни така го разхлаби че започнахме да го смесваме с фризолак. В началото всичко беше ок акаше нормално, понякога отново се запичаше помагахме с масажи, но забелязах че след запека следваше в акото малко съсирече.
Силно притеснена отидох до джипито да и обясня за проблема, а тя ми отговори че някои бебета били така докато не им се оформела добре храносмилателна система. Не ни стигаха запеците, съсиреците, а ми имаме зверски колики, корема му е страшно подут трудно освобождаваше газовете абе ужас .
Вчера при посещение при друг педиатър ни пропоръчаха да започнем хранене с НАН Сензитив.
Направо съм объркана все още никой не може да ми даде логично обяснение за тези съсиречета и вече не знам какво да правя. Ако някой е имал сходен проблем нека пише Praynig

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 17:52 от ger4eto_sh

# 1
  • Мнения: 31
дано не се окажеш права мила, че и аз имам това опасение, оказвасе на всичкото отгоре, че и това ново мляко което ни изписаха пак го запече зверски и отново ака пластелинчета които изхожда с неистови мъки Cry

# 2
  • Мнения: 5 760
Най-вероятно се касае за алергия към белтъка на кравето мляко и е добре да се консултирате с детски гастроентеролог. В тези случаи се препоръчва хранене с Фризопеп до 8-9 м. и след това с Фризолак НА. и специална диета при захранването. Фризопеп се реинбурсира от здравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт