Резултати на дете на 2 години и 4 месеца

  • 1 048
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте ,
правих изследвания на синът ми който е на 2 години и 4 месеца,ако може да ми кажете нещо повече, или вие поне какво мислите, че е много ще съм ви благодарна .Просто исках да се консултирам и с вас.
Ето резултатите:
Изследване на урина:

Химично изследване с течни реактиви(белтък,билирубин,уробилиноген)   +                                   
Белтък                                                                                                             ОПАЛ
Билирубин                                                                                                       /-/
Уробилиноген                                                                                                 НЕУВЕЛИЧЕН
Седимент-ориентировъчно изследване                                                        2-3 ЕРИТРОЦИТА
Седимент                                                                                                        10-15 ЛЕВКОЦИТА
                                                                                                                         БАКТЕРИИ

Това изследване на урина го правихме и втори път и пак показа същото.Правихме изследвания и на кръв и били добри ,също правихме и ехограф и там всичко е наред.Няма температура и е доста жизнен.Още не са ми казали диагноза. Само искам още едно компетентно мнение от ваша страна  Praynig HugБлагодаря предварително  bouquet

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 18:45 от beb4eto79

# 1
  • Мнения: 5 760
Повторете изследването на урината след добър тоалет и измиване с преварена вода. Необходимо е освен обикновено изследване и поне 2 стерилни урини. Възможно е да се касае за външно замърсяване, а не истинска инфекция.

# 2
Много благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт