Модерна стенопис?

  • 3 429
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 415
Здравейте, търсих и тук в търсачката и из нета като цяло, но все не попадам на точното нещо...

Едни поззнати ми казаха, че има нещо като модерен стенопис - не се рисува върху стената, а върху платно и се залепя после. Може и върху таван, или върху външни стени и било водоустойчиво... Ефектът бил като триизмерен - все едно имаш гледка пред прозореца или ти тече река в стаята. Обаче като пусна "стенопис" в Гугъл и ми излизат все Боянската църква и Рилския манастир.... Поне си припомних за тях някоя информация, но не е това което търся Laughing

Някой може ли да ми каже дали е попадал на такова нещо?

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 2 415
Мерси много) Всъщност това е наистина модернистично като изглед, но много ми хареса.

Аз всъщтост търсех ето това -

http://www.stenopisi.com/,

защото е подходящо и за влажни помещения и външни стени. Едни приятели (тези, дето не можаха да ми обяснат предния път) имат ужасно неприятна стена на двора, която е близо до къщата и искат да я покрият с нещо красиво, за да не гледат просто стена))

# 3
  • Мнения: 196
Много са интересни тези стенописи Peace А имаш ли представа от цените?

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
И аз за цени!!

# 5
  • Мнения: 167
Вижте и тези са интересни , мисля че някой от тях бяха фототапети.
http://picasaweb.google.com/tedaalbum/KhGOW#5264797192735142002


# 6
  • Мнения: 677
Уф,направо се чудя как се живее между такива пана. newsm09

# 7
  • Мнения: 1 259
Имаше една тема с идеи за детски рисунки в детската стая....там бяха дадени невероятни идеи и разни сайтове...
Но нещо не ми я открива търсачката... Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 2 415
Цените са или 150 или 160 евро на квадратен метър... доста е, но пък е практически вечно newsm78

# 9
  • Мнения: 3 675
Според мен това е добра идея, ако имате голям хол, защо да не сложите такова нещо, изглежда много футуристично.На запад предпочитат именно такъв тип обзавеждане, възможно по-малко мебели и нещо ефектно върху, което да пада погледа като влезеш в стаята /хола.В сайта - Декорация има много интересни идеи.Другият още не съм го отворила и видяла. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 8 272
за детска стая/клуб, заведение става но повечето са толкова кичозни пауни листенца цветенца далече от "истинския изглед от прозореца"

# 11
  • Мнения: 4 187
Впечатляващо, но като цяло голяма кичурия! Може би най- подходящо ще е за някоя външна стена  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт