Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте мами! Моя приятелка, много сериозен човек, си търси преводач за филми (ще бъде обучен на субтитрираща програма) от английски на македонски. Заплащането е доста сериозно, тъй като и работата не е малко. Става въпрос за постоянна работа. Ако някой проявява интерес, давам тел. за връзка: 0888 32 7* **, Милена. Желая Ви успех!  Hug

Координати на ЛС

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 11:26 от Erica

# 1
  • Мнения: 7 107
На какъв език ще ми отговорят на публикувания телефонен номер? Не знам македонски и се притеснявам.  Embarassed
И какво ти е направила Милена, че й пускаш номера в интернет?  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 401
Мога да ти дам такъв човек, но тя би работила срещу наистина сериозно заплащане. И дистанционно..

# 3
  • Мнения: 2 388
Много некоректно според мен.
Ако примемем, че "обявата" е сериозна, можеше да даваш при интерес телефон на ЛС.

# 4
  • Мнения: 75
Защо така ме нападате...предложението е сериозно...Милена ми посочи този тел. за връзкам май наистина трябваше да го давам само на лични, моля да не се злоупотребява, а да се обажда само, който има интерес. Ще ви отговорят  на български. Желателно е да знаете доста добре македонски и английски...наистина не разбирам какво толова неправилно сторих  Sad

# 5
  • Мнения: 7 107
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.msg4207692#msg4207692
Това е от правилата на форума.
Предполагам, че е с най-добри намерения. Но не можеш да гарантираш на твоята приятелка нахлуването на всякакви недобронамерени люде в личното й пространство.  Peace
Можеш да редактираш първото си мнение и да поясниш, че ще предоставиш телефон при определени условия.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт