Смяна на времето?

  • 3 298
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Някой  знае ли кога се сменя времето?Би трябвало да е тези дни,но кога точно?

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Май в неделя, но не съм сигурна. Това вместо запис, че и аз днес се чудих.

# 2
  • Мнения: 679
На 26.10 в 4 часа часовниците трябва да се изместят с 1 час назад Peace

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Мерси. Сега остава и някой да ни напомни на съответната дата, т.е. утре.

# 4
  • Мнения: 154
На 26.10 в 4 часа часовниците трябва да се изместят с 1 час назад Peace
Мерси,Бебка и Бебко!Отвратителна е тази смяна на времето,много зле се отразява май на всички,но.... така са го измислили!

# 5
  • Мнения: 22 414
Да, в събота срещу неделя ще се сменя времето.
Направо е отвратително, толкова я мразя тази смяна, че няма накъде повече. Ще се стъмва в 17ч вече, просто ужасно.

# 6
  • Мнения: 3 880
Направо е отвратително, толкова я мразя тази смяна, че няма накъде повече. Ще се стъмва в 17ч вече, просто ужасно.
Ами радвай се тогава, че изобщо я има тази смяна, защото смяната е лятото, а тази смяна сега всъщност е връщане към нормалното време Simple Smile. Ако няма смяна пак няма да стане по-светло в 17 часа през зимата Wink.
Аз пък не обичам в 8 сутринта да е тъмница Peace събота и неделя може, но през седмицата си е голямо мъчение да се измъкнеш от къщи, когато ти се струва, че още е посреднощ Simple Smile

Смяната на времето е винаги последните уикенди на март и октомври (много лесно се помни Wink) и винаги в ноща на събота срещу неделя.Точният час не е чак от голямо значение, освен ако човек няма някакво пътуване или нещо подобно свързано с точен час в тази нощ, иначе нормалното население по него време спи Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 6 794
Никога не ми е пречила тази /и онази/ смяна.  Laughing Поради това, че и двете диванета никога не са имали изкуствено наложен режим, а заспиват, като се изморят /и нас/, смяната не се отразява и на тях.  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 3 064
Направо е отвратително, толкова я мразя тази смяна, че няма накъде повече. Ще се стъмва в 17ч вече, просто ужасно.
Ами радвай се тогава, че изобщо я има тази смяна, защото смяната е лятото, а тази смяна сега всъщност е връщане към нормалното време Simple Smile. Ако няма смяна пак няма да стане по-светло в 17 часа през зимата Wink.
Аз пък не обичам в 8 сутринта да е тъмница Peace събота и неделя може, но през седмицата си е голямо мъчение да се измъкнеш от къщи, когато ти се струва, че още е посреднощ Simple Smile

Смяната на времето е винаги последните уикенди на март и октомври (много лесно се помни Wink) и винаги в ноща на събота срещу неделя.Точният час не е чак от голямо значение, освен ако човек няма някакво пътуване или нещо подобно свързано с точен час в тази нощ, иначе нормалното население по него време спи Simple Smile

Така е! И на мен не ми е приятно ранното стъмване, ама това си е нормалното астрономическо време. Виж, през юни ми е много кеф като се стъмва почти в 22.

# 9
  • Мнения: 2 478

Така е! И на мен не ми е приятно ранното стъмване, ама това си е нормалното астрономическо време. Виж, през юни ми е много кеф като се стъмва почти в 22.

Да и при мен така.Трябват ми не повече от 2-3 дни да се настроя на смяната на времето и после влизам в ритъм.
Но сега пък в събота срещу неделя ще спим 1 ч повече Laughing

# 10
  • Мнения: 24
Ужас...как ще ставам в 4 часа да сменям времето, тези луди ли са, не можаха ли да го направят в по-човешки час?!  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 250
Нямам търпение да го сменим вечееееее..... мразя да ставам ранооо

# 12
  • Мнения: 489
Ужас...как ще ставам в 4 часа да сменям времето, тези луди ли са, не можаха ли да го направят в по-човешки час?!  #Cussing out
Защо пък да ставаш?! Laughing Joy

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Гадост, в 17 часа вече ще е тъмно и денят става още по-къс. Защо изобщо го пипат, така си е добре.

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ужас...как ще ставам в 4 часа да сменям времето, тези луди ли са, не можаха ли да го направят в по-човешки час?!  #Cussing out
Защо пък да ставаш?! Laughing Joy

Е как? Задължително е да станеш в 4 и да го смениш. Иначе нама да е точно всичко!

Общи условия

Активация на акаунт