Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте момичета, купихме количка вече на бебка, но не знам как да  дезинфекцирам зимния кош, преди да е сложим в него.С мокри пърпички ли да го мина.Опитах се да сваля платнето покритие от конструкцията, за да го изпера но нещо не успях.Ще ви бъда благодарна ако споделите от опит.

# 1
  • Мнения: 1 554
не съм го почиствала,в началото го слагах върху пелена(обикновена) Peace

# 2
  • Мнения: 1 317
Не съм дезинфекцирала с нищо, вътре постилах одеалце или пеленка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 781
Аз си пера количката с четка в банята с бебешкия прах за пране, после със слушалката на душа я поливам/плакна. А можеш и просто да си постелиш пеленка и чаршафче, дюшече за количка.

# 4
  • Мнения: 209
аз използвах влажна кърпа (без препарати - само вода), за да забърша все пак прахта, оставих за известно време на слънце и след това сложих пелена.

# 5
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз си пера количката с четка в банята с бебешкия прах за пране, после със слушалката на душа я поливам/плакна. А можеш и просто да си постелиш пеленка и чаршафче, дюшече за количка.
И аз така я пера.Но когато беше нова не съм я прала, а постлах пелена.

# 6
  • Мнения: 3 306
аз използвах влажна кърпа (без препарати - само вода), за да забърша все пак прахта, оставих за известно време на слънце и след това сложих пелена.
    Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 185
Избърсах с кърпа - мокра със сапунена вода (направена с препарата за бебо), после с чиста вода!

# 8
  • Мнения: 2 131
Не съм прала количката предварително. Дюшече или пелена ще ти свършат работа, според мен.

# 9
  • Мнения: 4 290
аз използвах влажна кърпа (без препарати - само вода), за да забърша все пак прахта, оставих за известно време на слънце и след това сложих пелена.
И аз така направих.  Wink

# 10
  • Мнения: 4 335
Изпрах я с четка и бебешки прах Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 336
Свалям платнените части и ги пера в пералня, останалото с гъба. Чак пък да дезинфекцираш нова количка няма нужда. Вътре се постила нещо и готово  Peace

# 12
  • Мнения: 518
Не съм я почиствала, всички части бяха опаковани - сглобихме си я в къщи. Постелвам пеленка вътре.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 807
Не съм я почиствала или дезинфекцирала. Слагах пелена.

# 14
  • Мнения: 274
Не съм я почиствала или дезинфекцирала. Слагах пелена.
               
И аз така,сложих направо пелена Peace

Общи условия

Активация на акаунт