Миете ли бебешките шишета в съдомиялна?

  • 7 639
  • 47
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Та това ми е въпроса. Дали мога да ги мия в съдомиялна, при положение че сме още съвсем малки. С какъв препарат ги миете в съдомиялната и не ви ли е страх че шишетата може да не се изплакнат добре в съдомиялната и по тях да остане препарат или гланц,който винаги се зарежда в съдомиялните. newsm78

# 1
  • Мнения: 2 477
Не,предпочитам да ги измия на ръка с четката за шишета.
Когато кърмих миех шишетата само с гореща вода.
А сега когато давам АМ и всякакви чайове,сокове използвам веро и пак обилно изплакване с гореща вода.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Всичките ни шишета са Би фрии и е голям кошмар миенето на всички тези дребни и много елементи от шишето. Буквално часове отиват за измиването им с препарат и четка, а след това естествено ги пускаме и за стерилизация в микровълновата. Затова и търся съвети за опростяване на процедурата по миенето. Tired

# 3
  • Мнения: 4 555
*Pukanka*, разкарай дребните части, сложи силиконов биберон на авент (защото този на би фрий е много мек) и си готова  Peace
Аз така направих, не мога да си представя да плацикам глупости по сто пъти на ден.

# 4
  • Мнения: 857
До към 1годинка ги миех на ръка после почнах да ги пускам в съдомиялната, но скоро разбрах,че не е мнохо хубаво защото се надраскват и може да изпускат вредни химикали.

# 5
  • Germany
  • Мнения: 1 577
И аз не ги мия в съдомиялната, а наскоро излезна нов модел на Аристон, в който имаше отделение специално за бебешки неща, но реших, че няма да дам толкова пари, с четката за шишета не отнема много време, а след това с стерилизатора.

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 543
Нищо бебешко не мия в съдомиялната.

# 9
  • Мнения: 1 428
Не бих ги мила в съдомиялна.

# 10
  • Мнения: 552
Не и не бих ги мила Naughty
*Pukanka*, разкарай дребните части, сложи силиконов биберон на авент (защото този на би фрий е много мек) и си готова  Peace
Аз така направих, не мога да си представя да плацикам глупости по сто пъти на ден.
Аз като ги разкарах/по-точно уплътнението/ и почна да ми пропска шишето-голяма част изтичаше Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 6 713
Не, не бих ги мила Naughty

# 12
  • Мнения: 4 555
Не и не бих ги мила Naughty
*Pukanka*, разкарай дребните части, сложи силиконов биберон на авент (защото този на би фрий е много мек) и си готова  Peace
Аз така направих, не мога да си представя да плацикам глупости по сто пъти на ден.
Аз като ги разкарах/по-точно уплътнението/ и почна да ми пропска шишето-голяма част изтичаше Crossing Arms


Обаснила съм, че трябва да се смени силиконовия биберон с авентски, защото другият е много мек и да, пропуска. С авентски не пропуска.
Абе който има проблем и търси решение, ще го намери. На който му е все едно дали ще му е трудно или лесно, и с червени букви да му го напишеш наготово, пак няма да го прочете.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз мия шишетата (само шишетата) в миялната. Другото - биберони, капачки и др. - на ръка.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 227
Не, не смея.

Общи условия

Активация на акаунт