Кипърска славна дружина (16)

  • 24 423
  • 284
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре дошли скъпи приятели и гости!
Заповядайте в новата ни 16
-та тема![/b][/size][/color]
 




 
             Полезна информация
Институции


Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България
Освобождаване от легализация на документи

CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

 
За справка или вие питахте, ние отговорихме.

Координати на БГ Вестникът
Инфо за първокласниците

Споделени рецепти за зимнина
Картинка в мнението
Подходящи храни при анемия
Питане за Лимасол
Солена и палачинкова торта
Рецепта пирожки
Образователна система в Кипър
Цени на частните училища
Празнуване на детски рожден ден

  Работа

ICS-JOBS
 

   Други

Cyprus comunications
Статия с малко история
Карта на Кипър
Текстове на песни

                 Предишни теми

123456789101112131415

Домашните ни любимци
Тео

    Общото ни албумче

Kukundela`s site

Ето ни и нас


Larnaka Katy6 Shankulova bouboulino gera_nasko nadeto_pm

Limasol
Guguna Maatete dani73 celestin

Nicosia
lusien4eto  мъжът на pavlinka pdd bebi6ok cveta80, houp

Pafos mecheto

aledora asoulini xelena`s husband, Baba Ruma, Sonya`s 83 husband,  Cu6i,  Antigona, roska_ps , baby_sunshine,  plam_aurora, bobolino111, Anik@

Sofia
Муци Myriam

Plovdiv
Жужи desi.a

Burgas
blondy-mamma

ТиXеРи пепита Boyanna
 
GR, Athen  Spender
FR,Paris Melinda
Qatar Vinagi
DE, Cologne pepelja6ka







Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 10:14 от Муци

# 1
  • Мнения: 577
Плюююююювввввв първааааа
На късмет да ни е новата темичка...

Муцкаааа-------БЛАГОДАРЯ!
п.п. Гери,мече,тихери ,ПДД,Мастерче..................още ще се сетим......
  *********И още нещо .........така и така съм седнала на компа........  Laughing В НЕ пушачи!----- темичката ,където им гостувам от време на време ----- имат предложение за изпращане на Коледни картички помежду им  --------харесва ли ви идеята?

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 17:24 от Жужи

# 2
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
пу втора Party Party Party
жужке еййй изпревари ме пУ да МУ Се невиди .... Mr. Green...за коледните картички помежду им на кого имаш предвид newsm78 че нещо не схванах newsm78
пдд така като те слушам добре ми звучиш .... Naughty...само че не можеш да ми промениш мнението за Никозия просто не ми харесва и това си е аз и София не харесвам особено по принцип не обичам прекалено шумни и пренаселени райони това е единствената причина ..... Peace....а сега като спомена ееей рожден ден и става на две чудесно преживяване по скоро го изживяват родителите отколкото децата но не се забравя определено Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
муце пропуснала си бабите и най вече пеканата баба Жабка Wink Wink....а всъщност ще добавяме ли бабите или само нас newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето ме и мен! Mr. Green
Не съм пропуснала никой мили мой, а просто нямах повече време, че трябваше да бързам към детската градина.
Сега ще допълвам оформям. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 577
Катенце, понеже им гостувам на НЕ пушачките и те си разменят адреси за коледни картички-Та идеята ми се стори доста интересна.  Често получаваме  от кръстницата,кумата и др.приятели картички по Коледа и Нова година-вярвай ми тръпката е невероятна........         Blush      Мисълта ми беше  ако някой от  хубавата ни  темичка иска да си  разменим адресите и да повдигнем Коледния дух----аз лично -нямам нищо против.КАТО всеки,който е ЗА идеята ,просто си дава адреса на съответното ДРУГАРЧЕЕЕЕЕ или на всички ДРУГАРЧЕТАААААААА      bowuu

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 20:12 от Жужи

# 5
  • Мнения: 903
Пу за мене трета.... newsm44
Черпя вино и мезета!...    

Муцондре, да ти кажа само че линка към сайта за учене на гръцки език е вече излишен... и не защото съм изучила гръцкия, #Silly ами щото са закрили самия сайт /на виж/...
Пък нали и вече ПДД се завърна.. Mr. Green.. - той сам по себе си е цял сайт за онлайн узичаване на гръЧкиЙОт Wink...

Жужондре, пропуснах да те поздравя за новия аватар - мнооого стилен и мноооого по-различен от досегашните закачливо-детешарски.   Hands Thumbsup  Пък идеята за размяна на картички е просто страхоооотнааааа coolcool Hands Clap Hands Clap

Хайде засега лека вечер, че почна "СървайварЙОт",
пък кака ви Блонди -
тая луда женка-женка
му е щура фенка-фенка...
yesyes yesyes Joy Joy

# 6
  • Мнения: 577
Блондичка, благодаря.......... за аватара ----целувки от мен  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes и наздраве--- ние с мъжо вече сме напред с материала!!! Разтоварваме с червено винце `МЕНАДА-МАВРУД` Crazy Mr. Green Blush
 Wine Glass nuts reverance Drunk Wine Glass tongue

# 7
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте момичета кокичета.
Честита ви нова темичка.Поздравления за Муци.Да си споделяте само хубави неща в нея.
Жужи,а ние с мъжо вече свършихме с материала.С ракийката де.Винцето още не е станало,та като го почнем,мале-леле...
 На всички вас мили момичета желая приятна вечер с любимите ви хора.
      

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 22:10 от baba mimi

# 8
  • София
  • Мнения: 1 456
Лелеее.....бабе Миме от къде ги изкопа тез горещи
танцьорки. #Crazy

Момичета, имам едно молба към всички които качвате снимки в общия сайт. Моля ви за да поддържаме някакъв ред и прегледност да се придържаме към вече създадените тематични албуми.
Смисълът на общия сайт е именно в това да имаме общи снимки разделени по категории, а не всеки да има собствен албум.
В случай, че все пак някой иска да създаде нов албум нека да е тематично различен от вече създадените.
Освен това принципа за достъп до всички снимки е препоръчително да бъде ограничен както до сега.
Ако някой от вас не го притеснява кой разглежда снимките на детето му и собствените такива, нека си направи собствен сайт.
Благодаря ви и спокойна вечер!

# 9
  • Мнения: 903
ДобрЮтрЮ Дружинаааа!

Хайде първата закуска в новата ни темичка да е от мен... при това обилна и разнообразна - точно както си и трЕбЕ да си угоди чоЛЯк в почивния ден! smile3521


Днес тия строително-ремонтни лонгури са в затишие - предполагам щото е събота, та са се кротнали...  И-нета си е налице... / Кате , няма да го катерим Пешо пак на дървото smile3532.../ и се върнах в старата тема спокойно да ви дочета и коментирам в обичайния ми многословен стил ------ Е, хайде няма нужда от аплодисменти... newsm62

# 10
Добро утро на всички на всички момичета, нова тема - нов късмет! А, щях да забравя и момчето, което ни е за цвят. Добро утро и на теб, pdd.  Не зная каква е причината да не пишеш във форума известно време, но разбирам причината, поради която си се върнал.  newsm03
Жужи, чудна идея! Това е адресът ми: A. Zappa Str, Julia Court 2, fl. 5, ap. 55, Limassol, Cyprus. Всички коледни картички са добре дошли! Отсега съм разчистила място за тях над камината.
Бабо Миме, бабо Миме... Разконспирирах те!!! Никаква баба не си ти! Тези танцуващи мацки, дето си ги сложила, веднага разкриват истинската ти същност. Не зная на колко години си, ама дай Боже всекиму такъв дух!
blondy-mamma, само снимката на дъщеря ти е по-хубава от закуската, дето си я насътворила.

Опитах се да сложа снимки в общия ни албум. Но, тъй като в отношенията си със сайтовете за снимки все още съм аматьор - ентусиаст - интуитивист, моля не се учудвайте, ако намерите мои снимки във вашия албум, чучната между семейството ви. Сигурна съм, че ги качих, ама къде точно ги пратих... newsm78. Ще трябва още да се пообразовам, май.

Прекрасно утро е навън, тук в Лимасол. Усмихнете се, момичета.



 

# 11
  • Мнения: 903
.......... И тъй почвам по ред на номерата ---------->

Муцонче, първо да си кажа, че съм напълно съгласна с последния ти пост... Аз самата направих подобна уговорка преди време, като трябваше да дадем паролата на... newsm78... кой беше последно че не помня.... /ех ЕГН, ех старост-нерадост... hahaha hahaha/  Та също съм на мнение, че идеята на албума ни е: 1) да си го разглеждаме само хора дето си се знаем; 2) че трябва да има някаква идейна подредба вътре... И в тая връзка, ако сметнеш за удачно и ако намериш време премести последните снимки на Лорка в подалбум "Нашите слънчица"... Аз тогава в бързината да ги кача и ги наблъсках барабар с моите в "Това сме ние" Blush


Жужичка, благодаря че питаш за татко - снощи като говорихме по телефона майка каза, че се чувствал вече по-добре и даже й се похвалил последните два дни, че не се задъхва вече като върви, а напротив чувства като да му се възвръщат силите... Днес на обяд сме в тях на гости и сама ще го видя как е.., но много е важно какви резултати ще даде контролният преглед в понеделник...


ПДД , друже, как ще ти се сърдим бе...- дето вика Муцка си ни единственото мъжленце и можем само да ти се радваме и да те глезим newsm03 newsm47...   Ама да ти кажа това мъжете не сте като хората newsm62... - имал бил човекът /т.е. твоя милост/ възможност да се включва.., четял ни бил редовно.., ама не пишел само защото тъй бил казал предварително... ... - ей`тва ако не е странна логика, дето само мъжОвска глАва мож`я пръкна.., здраве му кажи............. Ама ние сме великодушни тука всичките девойки .., та ще ти простим характерното за пола ти недомислие... rotfImbo rotfImbo  -----------  Много се радвам, че нещата при теб и семейството очевидно вървят от хубаво по-хубаво! Само да припомниш кога по-точно му е РД-то на твоят наследник... А също така да вземеш да "изплюеш камъчето" каква аджаба публична личност се явяваш.., че тука сме мноооого подробни и хич не ни минават таквизи недомлъвки... smile3521

Бабче Мими, като ги гледам тия кръшни танцуващи тела.., май ще да си фенка на "Денсинг старс"... Mr. Green... И като споменах шоуто.., снощи по новините на БТВ ако гледахте за тоя 62-годишен дядо, дето бабата му го намушкала с нож в пристъп на ревност че не щял да изключи телевизора за да гледа танцуващите полу-голи женски тела в "Денсинг старс"... - като го чух това ем на смях ме напуши, ем на ужас.. Shocked.. - до каква степен се е сбъркал народът с тия реалити-шоута... #Crazy #Crazy

Я, докато пиша се появила Селестин..., миличка благодаря ти за страхотния комплимент към дъщеря ми... Всъщност не го приемам като комплимент, щото си отговаря на самата истина.../колкото и нескромно да звучи/ newsm51  Ей сега отивам да видя какво си качила...


Стига толкоз съм писала, че като ме хване словесната диария...иииии отиде та се невидя... Joy Joy Joy
На всички желая весел уикенд!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро и от мен!

Блонди, страхотна закусица!
Хубаво, че татито се оправя.

Селестин
, не ме приемай за параноичка, но
на твое място не бих си написала точния адрес в нета.
Има опция за разпращане на ЛС на няколко потребители.
Използвай я!
Иначе за картичките и аз съм ЗА, но адресите на лични или по мейла моля!

Приятенден за сега и до скоро!  bouquet

# 13
  • Мнения: 577
Добро утро и от мен  Hug
Блондичка, мерси за закуската.........Казах ти аз за татко ти --------във вкъщи и стените лекуват.Айде и да се похвалиш по-късно с какво ви нагости маминка.  cook
celestin , тук времето е едно......никакво .Чуди се да вали ли,да не вали  ли?Слънце да препича -няма. Rolling Eyes Та Васко  закуси,пооправи се и бегом в наща `изгора ,имаме си приятелка от 1-я етаж  dancing kiss и се търсят в почивните дни. Ту в нас ,ту са в тях .....любов-какво да правиш  Crazy Laughing Една година е по-голяма от нас ,и по-едричка но каквото е това ! Дружбата им продължава вече 3 години,че и половина вече   Laughing  Joy  Laughing  JoyАз от сега си водя записки за личния ми  самоучител добра свекърва.
Муцка,   Peace  Hug   bouquet Думи нямам за първа страничка как си я  оформила  Hug
бабче  Мими, и какво винце чакате да стане-бяло или червено?  Party

# 14
  • тук и там
  • Мнения: 312
Ехооо,тук съм вече!ДОБРО УТРО МАМЧЕТА!Страхотни сте и ми е много приятно при вас.Радвам се,че успях да ви разсмея с моите кръшни танцьорки.
Блонди,гледам Денсинг старс,но не редовно,когато мога.Радвам се за татко ти и му желая бързо възстановяване.
Момичета малко инфо за мен.Обичам музиката и това ми е специалността.15год.работих в детска градина като музикален ръководител.После се преквалифицирах в начален учител,но тази година ме хвана съкращение и се върнах към предишната професия/живея в малък град и нямам избор/.Това е.
Поздрави за ПДД и се досещам за причината на завръщането му.Ами кой би избягал от тези прекрасни момичета-весели,забавни и приятни.Пу,пу, да не ви е уроки...
Жужи, Селестин,Муци голяма и силна прегръдка от мен.
Щях да забравя,да поздравя Блонди за прекрасната закуска.Винаги съм си мечтала да стана късно,а закуската да ме чака на масата.Но уви.Все аз правех това,а свеки чакаше на готово.
Сега останахме само двама с моя мъж и да си призная много ме глези и угажда.
Та така ,увлякох се май.
Желая ви весел,слънчев уикенд!Тук вали и е само за спане.

Общи условия

Активация на акаунт