Ясла в 16 ОДЗ-Студентски град

  • 4 227
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Мами, много ви моля, ако детето на някоя ходи/ е ходило на ЯСЛА в 16-то ОДЗ в Студентски град да ми пише за отзиви. Кандидатствали сме за тази ясла и виждам, че по-често от други ясли се освобождават места - значи ли това, че не е добра яслата? Сравнително спешно ми е, защото могат скоро да ни класират...
Бихте ли споделили и дали ги занимават в яслата или само ги оставят да си играят самички...
Мерси боку!   bouquet

# 1
Хайде, никой ли няма да помогне? Вече имам чувството, че форумът стана място познатите мами да си говорят безплатно, а когато някой има нужда от безпристрастен съвет, но е никому неизвестен, му се обръща нула внимание.
За тази ясла никой нищо не пише- голяма мистерия е... пък все има 1-2 деца от София, които ходят в нея! Направете едно добро дело, моля от сърце, споделете!

# 2
  • Мнения: 36
И все още няма дори едно мнение за тази ясла!

Подбутвам темата, дано се включи някоя милостива душа  Wink

Става дума за 16 ОДЗ "Приказен свят", по-специално ме интересува яслата.

Благодаря

# 3
  • София
  • Мнения: 570
За яслата точно не мога да кажа нищо, но за ОДЗ-то като цяло - много съм доволна. Синът ми ходи там вече трета година, но е в градината. Директорката е страхотен човек, както  и всички г-жи. Предполагам, че същото ще важи и за персонала в яслата. Просто самата директорка е такъв човек, че няма да си позволи да назначи некадърен персонал.

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Видях и тогава темата, спомням си. Ама нямам впечатления за яслата.
Моите не са ходили на ясла в 16та, но големия беше на градина там, сега и малкия е там - 1 група във филиала.
От градината впечатленията ми са като на verche.

# 5
  • Мнения: 36
Mnogo, mnogo vi blagodarya za otgovorite!  Hug
Sega malko po-spokoina shte pusna malkata tam!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 817
Не съм видяла темата преди.

За яслата не мога да кажа, но дъщеря ми е първа група там и съм много доволна. Базата е добра, госпожите са готини, директорката е много оправна и отговорна. Като цяло съм с много добри впечатления.

# 7
  • Мнения: 8
и на мен сега ми предстои да реша дали да го запиша там...

# 8
  • Мнения: 81
Малко късно се включвам, но ще следя темата и ще пиша при свежа информация - сравнително напред сме в списъка с чакащи, смятам да понамина към ОДЗ-то и да придобия впечатления...
loneky, ако вече посещавате яслата, би ли споделила сега ти на свой ред как е? Грижат ли се добре за малките, работното време до колко часа е? Мога ли да си взимам детето след 18.00? Благодарности!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт