Детски парти център - Бургас?

  • 9 088
  • 10
  •   1
Отговори
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Понеже не намерих конкретно място, та пускам тема тук.
Ще идваме към Бургас и май ще съвпадне с рожденния ден на малкия вагабонтин, та да попитам нещо мамите и татковците от Бургас.
Къде мога да организирам детско парти, някой детски център или нещо такова. Навремето имаше един в операта(или под караоке бар-кой където го влече  Laughing ) , но честно казано не съм очарован от него. Ако има и някъде другаде из града, ако може да ме ориентирате. А ако имате и адрес и телефон, ще сте незсаменими.
Благодаря предварително.

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Предлагам ти идеален вариант. Парти клуба в Операта с наети клоуни от Смарти парти, които да забавляват децата.

# 2
  • Мнения: 1 813
Аз ти предлагам да влезеш тук и да си зададеш въпроса,понеже там има всичкo свързано с Бургас


Къде в Бургас ?

# 3
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Лого5ка :
 Благодаря за предложението, но не ми харесва този в операта.
Няма ли някакъв друг вариант. За три години откакто напуснах Бургас не вярвам да е само този парти център. Нещо ново и интересно няма ли?
аХ`Не! :
Благодаря за линка, ще питам и там сега.

# 4
  • Мнения: 612
Не съм ах`Не, но да кажа, ами няма в Бургас нищо по-добро, поне до скоро не съм чула да има хубав детски клуб. Ние правихме на хлапето РД в "Усмивка", не съм доволна и не го препоръчвам, но то какво ли е за препоръчване. Дано някой знае някой по-читав клуб и да каже.  Успех с тържеството!
п.с. Само можем да завиждаме за "Пчеличката Мая" в София  Peace .

# 5
  • Мнения: 667
Има доста клубове в Бургас:
Смарти Парти - вече са го споменали
Ния - Смехория - на плочата в Лазур
Кригея - от там може да се наеме клоун - да магазин Слънчо
срещу Младежкия дом, по -точно срещу входа на плувния басейн - не го помня като име
Тити тайс- на ул. Иван Асен като се тръгне от Ботева към съда вдясно, по-близо е до Ботева

Съжалявам нямам телефони, дано други се включат с повече инфо.

# 6
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Изброените по-горе въобще не ми се връзват с представата за детски парти клуб. Бедни откъм обзавеждане и развлечения и малки на площ. При все, че си признавам, че Ния-Смехория нищо не ми говори. Дайте повече  инфо, плз.

# 7
  • Мнения: 2 577
........срещу Младежкия дом, по -точно срещу входа на плувния басейн - не го помня като име

Това не е ли Палавници - ул. "Александър Стамболийски" 14, 056/81 41 16
Усмивка - Бургас, ул. "Райна Княгиня" 16, тел.: + 359 885221028, +359 878714720,
Ния-Смехория - 0888317264
Смарти Парти - http://www.smarty-party.com/


РД правят и в детския кът на сладкарница България

И това само за съжаление. Изборът в Бургас не е много голям

Извинявам се, но използвам темата да допълня с варианти и за по-големите
Срещу филхармонията има детска занималня 1-4клас, организират и РД, но мисля, че е за по-големи деца и трябва да си изберете заведение, те там ще дойдат http://evelinr.com/index.php?nAction=100020&AdventureTypeID=11 /аз не съм пробвала още/...
РД може да се празнува на басейна в България и басейна в Аквата...
а така също и в Танцова академия - с/у КАТ /също не съм ходила на РД там/

# 8
  • Мнения: 2 577
Лого5ка , именно по-скоро поради бедното предлагане, свеждам въпроса до това къде въобще може да се празнува РД  в Бургас Wink

# 9
# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Тазгодишния РД на Мартин празнувахме в "Усмивка" - вярно, обстановката не е кой знае каква, но хлапетата се забавляваха чудесно и нямаше недоволни. За 5-годишни стая с рисунки по стените, пълна с малки меки възглавници за замерване и търкаляне, е чудесно забавление, пък макар и не луксозно. Щом децата бяха очаровани, значи и за мен е добре. За родители няма места - за тях бяхме осигурили маси в съседния кафе - бар, където е много приятно, а и персонала е свикнал на придружители на детски партита. Синът ми е бил и на РД в Смарти парти - върна се много доволен и от там. 

Общи условия

Активация на акаунт