как казахте вашето"ДА"

  • 1 815
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Гледах щоуто на Слави и се питах,как ли сте получили предложение за брак.Много мили душици има там.Така им се радвах,че чак се разплаках.Ако вече има такава тема,то моля за извинение.

# 1
  • Мнения: 122
Пръстена го избирахме заедно, тъй като аз съм много претенциозна за бижутата. Купихме го и като се качихме в колата получих предложение за брак. Съвсем просто и кратко без романтики  и тем подобни /не си падам по такива работи/.И аз казах "ДА".

# 2
  • Мнения: 4 068
Една вечер в леглото докато си гледахме телевизия ме попита дали искам да си направим бебе. Аз отговорих със старата българска поговорка "Първо се води булка и след това се връзва люлка" и се засмях, защото си мислех, че си прави майтап нещо, а той отковори "Еми да де", на което аз пък отговорих, че искам и това беше предложението за брак. Познавахме се от две седмици. След 8 месеца се оженихме и сме заедно вече почти 9 години.

# 3
  • Мнения: 4 726
Пред дъщеря ми. Много беше мило Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 448
Честно казано, не си спомням, толкова отдавна беше. Решихме го просто, нямаше пръстени и някаква специална романтика. Може да се каже, че моето "Да" е било в съвета като ни бракосъчетаваха.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 133
В леглото/след секс/. Оказа се, че има и пръстен.

# 6
  • Мнения: 4 292
Ние се оженихме след като имахме вече три годишен син. Не е имало специално предложение от негова страна, просто и двамата си знаехме, че ще го направим, когато се сдобием с излишни средства за сватба.  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
И ние като Клото се оженихме година, след като се роди синът ни. Предложение нямаше, просто решихме и подписахме.

# 8
  • Мнения: 1 081
Ние пък се оженихме след 11 годишна връзка и 2 деца  Mr. Green
Всяка година, през лятото , на морето той ми предлагаше брак, а аз отказвах, но преди 2 години казах ДА  Crazy
Подписахме в тесен кръг, децата присъстваха и бяха много щастливи  Flutter

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Моето 'ДА' беше малко на майтап работа.Говорихме си за сватба и за бъдещето ни заедно,но малко със закачки и на майтап донякъде го обръщахме и без да очаквам ми падна на колене без пръстен и ме попита................. Hug

# 10
  • Мнения: 514
В леглото ............
По време на с...!Пръстена го купихме заедно!

# 11
  • на майната си
  • Мнения: 425
По телефона.
Живеехме заедно, никой не ме е питал искам/не искам. Обади ми се да му кажа ЕГН-то и между другото сподели, че запазва дата за подпис. Сватба не е имало, иначе надали щях да се навия Simple Smile

# 12
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
На морския бряг, в мокър бански след поредното топване в морето и с полепнал пясък къде ли не. Беше страхотно!  Heart Eyes Десетина дни, след като се прибрахме от морето, се сгодихме, а след месец и половина направихме сватба.

# 13
  • Мнения: 73
Аз му предложих.Той работеше нещо и аз на шега му предложих и той взе че прие Laughing Blush

# 14
  • Мнения: 1 844
ами аз бях подразбрала,че ми е купил пръстен и с нетърпение чаках кога най-сетне ще ми предложи.мислех,че ще ме заведе на ресторант или нещо подобно,но една вечер по коледа най-неочаквано излизам аз от банята по хавлия,а навсякъде вкъщи пълна тъмница,само в хола светеха коледните лампички и блещукаха свещи..и моят възлюбен пуснал разни хубави балади и ме чака на дивана..аз разбира се веднага се сетих какво ме очаква..
мъжо взе да ми се обяснява в любов,разплака се,извади пръстена и ме попита искам ли да бъда негова съпруга..аз казах "да",последваха прегръдки,целувки...и ето на-вече от месец и нещо сме семейство! Laughing
предложението за брак,както и годежът,и особено сватбата,са моменти в живота,които в никакъв случай не бива да се пропускат.вярно,че в днешно време бракът е отживелица според доста хора,но не бива да гом отричаме като институция.това,което изпитваш на сватбата си е уникално чувство,което пожелавам на всяка влюбена жена да изпита..

Общи условия

Активация на акаунт