Хомеопатичното интервю?

  • 1 094
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Здравейте,опитах се да намеря повече информация за това но не успях.Моля да ми кажете какви са въпросите които се задават на хомеопатичното интервю предстои ми такова за детето ми което е на 2г. а искам да съм подготвена.

# 1
  • Мнения: 1 095
Дали изобщо има конкретни въпроси или са според пациента?
Е все има някои основни,но според мен си е индивидуално, пък и какво толкова да се подготвяте, нали си познавате детето Simple Smile

# 2
  • Мнения: 420
Питат за вси4ко ,о6те от бременноста.За детето-кога,в колко 4аса е родено,как е родено.За характера му,какво яде,поти ли се,спи ли спокоино и т.н.

# 3
  • Мнения: 14
Здравей.аз съм майка на 2 деца и ги лекувам от както са родени само с хомеопатия.Интервюто не е нещо специално,разказваш от бременоста до раждането на детето и след това за кърмене,хранене,заболявания и т.н..Поне при нас беше така,предполагам ,че процедират по-един и същи начин.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 095
Понякога се налага да разказваш и за себе си.  Hug Проблема може да е в майката, а се проявява при децата.  Свързани сме с тях и си влияем. Тогава лекарството се пие от майката или от двамата.

Въпросите са свързани с поведението, навиците, предпочитанията, характера, режима, разбиранията, емоционалните преживявания, стресовете, взаимоотношенията с познати и близки, дома, семейството, професията и все от този род. С протичането на бременността, раждането, отглеждането на детето.

# 5
  • Мнения: 957
Когато преди години за първи път отидох на моята хомеопат, трябваше да попълня 12 машинописни страници с въпроси. Въпросите и отговорите са от особено значение, защото те определят лечението и дозировката. Разбира се за едно дете няма да са толкова много въпросите. Пита се например ядеш ли сладко, колко дни трае менструацията, на колко години е апочнала, имаш ли големи бенки и къде - в горната или долна част на тялото, от лявата или дясната половина... Няма какво да се приготвяш предварително за въпросите. Те не са толкова сложни, че да изискват предварителна подготовка. Успех!

# 6
  • Мнения: 836
Здравейте,опитах се да намеря повече информация за това но не успях.Моля да ми кажете какви са въпросите които се задават на хомеопатичното интервю предстои ми такова за детето ми което е на 2г. а искам да съм подготвена.

здравей, eli_nor !

ето ти един примерен въпросник, за да се ориентираш
http://www.anhira.com/homeopathy/vaprosnik.htm

и не се шашкай  Mr. Green

успех!

# 7
  • Мнения: 91
Благодаря на всички за отговорите много ми бяха полезни Вече минахме интервюто и всичко е наред   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт