vizda li se na videozon razkritie?

  • 687
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
zdravejte!vyprosa mi e na videozon ako ima6 razkritie dali se vizda?i sy6to taka i ako ima6 otlepvane na placenta?pitam za6toto sega sum v 7 mesec a ot mesec moze i pove4e imam kontrakcii i se pritesnqvam dali nqmam nqkoj ot tezi 2 problema?

# 1
  • Мнения: 1 655
Само отлепване на плацентата би могло да се види. Разкритие се проверява по друг начин.

# 2
  • Мнения: 2 467
Спокойно. Аз от 6 месец съм с контракции, а вече го докарахме до 9-я  Laughing( 36 г.с.). Нямам отлепване или разкритие, но имам гаднички контракции. Спокойствие и почивка му е майката! Лека бременеене!

# 3
  • Мнения: 1 639
Ами жалко,че трябва да го кажа,но не се вижда разкритието....трябва гинеколог да ти го останови,ако го имаш.....и то само с ръчичка Sad аз за отлепянето да може на видеозон.

# 4
  • Мнения: 218
и аз бях с постоянни контракции от 5 месец до края - пих на два пъти Магнерот по предписание на доктора и повече лежане и така изкарах до 9 мес. Ако имаш отлепяне на плацентата мисля, че трябва да имаш кървене. а ти не споменаваш такова нещо така, че спокойно. В повечето случаи контракциите се дължат и на притеснение. И за да си спокойна отиди на лекар. По принцип ми казаха, като бях бременна, че не е нормално да получавам постоянни контракции толкова рано. Макар, че бях така и нищо друго не ми имаше, всичко се разви много добре и сега си имам едно непослушно бебче. Така, че спокойно бременеене и ще видиш , че не е нищо тревожно.   bouquet

# 5
  • Мнения: 580
Разкритето не може да се види, но може да се измери дължината на шийката.Скъсяването на шийката на матката предхожда разкритието.Ако те страх от мануален преглед, с който да се провери дали имаш разкритие не пречи да те видят на видеозон дали всичко е наред.Ако контракциите са само стягане на корема без болки, не се притеснявай  това са подготвителните контракци.
А при отлепване на плацентата трябва да кървиш за това не ги мисли тия неща.Ако нещото те притеснява отиди на доктор.
Пожелавам ли леко доизносване!

Общи условия

Активация на акаунт