За детска ясла 3 - 'Зайо байо" във Варна

  • 2 992
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте майки - на вече поотраснали деца. Интересува ме има ли и други подали документи в детска ясла '' Зайо байо" във Варна. Ние сме подали и сме приети - но поради ремонт на яслата не се знае кога ще има прием. Лошото е че, нас родителите никой не ни предопреди.  #2gunfireИскам да знам  какво мислят да правят   и другите родители в това положение.  newsm78 :Моля пишете ако има и други   като нас. Cry

# 1
  • Мнения: 4 335
Кьде се намираше тази ясла?
И аз мисля от сега да подам документи,че като чувам какво чакане е ooooh!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 558
ive7aaa, документи се подават от първия работен ден на януари, така че в момента не можеш да подадеш.
keiti, според мен си заслужава чакането, защото яслата е страхотна. Аз лично съм страшно доволна.

# 3
  • by the sea
  • Мнения: 98
Яслата се намира на улица  Н.КЪНЕВ № 28 , под високите блокове на ''Г. Бенковкси'' или зад стария КАТ. Пада ни се район и януари, живот и здраве се каня да подавам документите на малкия, стига да са отворили до тогава и да има кой да ги приеме.  А иначе, от ремонт определено си имаше нужда, че минавайки отвън, като я гледах на какво прилича и сградата и дворчето, хич не ми вдъхваше доверие.

# 4
  • Мнения: 4 335
Да знам,че се подават януари,Тогава имам предвид Peace

# 5
  • Мнения: 133
здравейте. Ние също подадохме домументи в началото на януари. Последния път когато се обадих , за да проверя до къде е ремонта директорката не ми каза че вече са направили списъци с приетите деца. Само ми каза да се обадя пак към средата на ноември. Ако има някой от вас който да има някаква друга информация ще съм благодарна ако я сподели.

# 6
  • Мнения: 247
Вече си мисля, че тази ясла няма да отвори и до Нова година. Подочувам от майки, че фирмата извършваща ремонта пак си е отишла и в момента нищо не се работело. Може ли такова безобразие?!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 09:06 от Dariani

Общи условия

Активация на акаунт