Какво означава..?

  • 10 513
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Не знам темата за тук ли е, но да попитам. Някой чувал ли е или може би му се е случвало да намери захар пред входната си врата? Днес като се прибирахме видях разсипана захар пред вратата и излязох да я измета, но като си надигнах изтривалката намерих още сипана на купчинка Shocked Не вярвам в подобни глупости за магии и т.н., но ми стана интересно какво означава и с каква цел е направено. Аз го приех на майтап и сложих под изтривалката бележка - "Благодаря за захарта, но си имаме. Следващият път ни сипете малко сол, ако не Ви затруднявам"  Joy Ако някой знае нещо за захарчицата, моля да го сподели Grinning

# 1
  • Мнения: 4 665
Нямам идея. Обаче усещам в каква посока се опитват да клонят мислите ти. Не го допускай...
Приеми, че на прибиране торбата с покупки на съседа се е порнала точно пред вас и захарта се е разпиляла. Нямал/ е метла и се е опитавл да скрие част от половината поразия, сритвайки с крак разсипаното под изтривалката ви Mr. Green.
 А иначе, дано ви е сладък семейния живот Laughing

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И аз съм на същото мнение като Касиди.Не мисли глупости и не забравяй да наглеждаш бележката  Mr. Green

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 894
И аз съм на същото мнение като Касиди.....
Peace Peace
[/color]

# 4
# 5
  • Мнения: 7 718
Чувала съм, че крадци така проверяват дали има някой в жилището.

# 6
  • Мнения: 5 710
До колкото знам, захарта е с положително.. значение. Чвала съм, че Ванга е карала клиентите си да спят в/у захар.
Обаче имам една съседка, която не оставя захарче, като пие кафе. Ако има 2 и използва 1, не оставя второто. Взима си го.
С някаква анти-уруки цел. Мога да я питам, ако искаш.

Моето обяснение е, че  някой иска да привлече блоковите хлебарки в посока твоята врата  Laughing 

# 7
  • София
  • Мнения: 15 913
Крадците го правят с бисквита - като я настъпиш се рони. От захарта няма как да разберат, че влизаш често в апарт.
Захарта е за бяла, добра магия - едва ли съседи са се загрижили за вас. Може би някой от домашните?
Или са разпилели покупките и после са измели отгоре-отгоре без да вдигат изтривалката,  или наистина отпращат хлебарките към вас.

# 8
  • Мнения: 46 436
Може и да е закачка на хлапета от входа Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 229
Може и да е закачка на хлапета от входа Simple Smile

Или това, или предположението на Касиди - не стига, че си е разпилял захарта човечецът, ми и да се занимава да я чисти?! Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 392
 Ако мислиш, че е магия, махни бележката, че със сол е лош вариант.

# 11
  • София
  • Мнения: 639
Чувала съм, че крадци така проверяват дали има някой в жилището.

и аз съм чувала подобно твърдение  Peace

# 12
  • Мнения: 61
дано да е на хубаво.

# 13
  • Мнения: 1 942
Не съм специалистка по магиите, но поради "служебни цели" съм ровила да изнамирам какви магии и с какво се правят и "вещерското ми" заключение е: със захар лоша магия не се прави /или е някоя много тайна магия дето я няма в интернет и книгите дето рових докато подготвях материала/. Имаше май нещо за любов, ама тогава и кръв май трябваше да се капне в захарта.   af af  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 14
  • Мнения: 554
Е чак и кръв нямаше Simple Smile Не вярвам в такива неща и ми е все тая кой го е направил, но със сигурност не е изсипана случайно. Просто ми беше интересно с каква цел може да е направено, но за любов... сигурно имам някой таен обожател, който иска да привлече вниманието ми Joy Благодаря  на всички за отговорите, ако има нещо ново под изтривалката ще пиша  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт