Кой номер на кой мобилен оператор е?

  • 58 949
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Номерата които показват на кой мобилен оператор принадлежат вече станаха много и взех да ги бъркам. Някои от вас може ли да напише тук кои номера на кой мобилен оператор са.
Например знам че 088, 087, 084 са на М-тел, но не знам дали М-тел нямат и още номера. Другите оператори какви са им номерата по които се познават че са Глобул или Вивател. Те имат ли по няколко номера също като М-тел.

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Грешиш. Беше така:

088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател

Ама сега със запазването на номера според мен се омесиха.

# 2
  • Мнения: 212
Грешиш. Беше така:

088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател

Ама сега със запазването на номера според мен се омесиха.

Благодаря. Нещо съм се объркал май с тия номера.

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами не си се объркал, просто не си си опреснил информацията.  Grinning
Преди беше така както го беше казал. Но 2005-2006 /не си спомням точно/ всички прибавиха по една 8 след нулата и така се получиха тези кодове

# 4
  • Мнения: 491
На сестрата на мъжа ми ( не знам каква ми се пада), номерът й започва с 088. Явно обаче се е прехвърлила на друг оператор и като я набираме има съобщение, че номера вече не е в мрежата на М-тел. Поне ти казват, но на кой оператор е минала изобщо не можеш да разбереш.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 850
Нали вече можеш да се прехвърляш със стария си м-телски номер примерно в Глобул или Вивател... И обратното също може, така че вече не се знае кой на коя фирма е.. Simple Smile Май само 0883 - Лууп са си на Мтел...

# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Задължително разбираш когато някой си е сменил оператора,а старите кодове са си трите посочени горе.

# 7
  • Мнения: 824
088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател

Това не са стари кодове на операторите,а действащите към момента.

Борис,първият код,който си изписал е на Мтел,вторият на Вивател, а  третият-не съм чула да има такъв.

# 8
Борис,а и другите , се бъркате с това,че едно време ,когато ги нямаше  глобул и вивател,  на мтел номерата  действително бяха 

088хххххх
087хххххх
089хххххх
084хххххх...Но по-късно с появата на глобул, мтел  бяха принудени да добавят една  8 -ица,та новите ни м-телски номера станаха   0888хххххх, 0887хххххх ,0889хххххх,0884хххххх...

Затова и стана  да е така :

088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател
Пояснение: Моя мтел-ски номер  понеже започва с 0889хххххх,много често ме мислят,че съм на глобул.

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 03:22 от пловдивчанка

# 9
  • Мнения: 1 364
088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Борисе, много те моля, недей да пускаш тема за кодовете за автоматично набиране на населените места в страната, само защото чувстваш затруднения при работа с телефонния указател.
Благодаря за разбирането.
Надявам се, дадените отговори да са разсеяли информационната мъгла в която си се лутал напоследък.
Аз се извинявам публично от твое име на потребителите, дали си труда да пишат в темата ти.
Ако прецениш, може да ме дублираш на ЛС.
Заключвам.

# 11
  • Мнения: 1
Предоставени кодове за достъп до цифрови мобилни наземни мрежи
   
Предприятие   Вид   Код за достъп
А1 БЪЛГАРИЯ   ЕАД   88
А1 БЪЛГАРИЯ   ЕАД   988
А1 БЪЛГАРИЯ   ЕАД   989
БУЛСАТКОМ   ЕАД   996
БЪЛГАРСКА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОННА КОМПАНИЯ   ЕАД   87
ТЕЛЕНОР БЪЛГАРИЯ   ЕАД   89
ТИ.КОМ   АД   999
   

Общи условия

Активация на акаунт