нещо за подсилване на имунната система?

  • 4 275
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
момичета, помагайте! някой да знае нещичко по въпроса с подсилване на имунна система на голям човек?  Cry  #Crazy Sick

# 1
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
 Lychezarka,

Вземи си Samento 600 mg от аптека Лечител, скъпо е -около 40 лв за 30 капсули , но ще ти помогне, какъвто и да ти е проблема

Samento e най-мощния растителен имуностимулатор и имуномодулатор, известен досега.
Притежава изключитлно широк спектър от лечебни качества - противъзпалителни, антивирусни, антибактериални, антимутагенни, антитуморни, антиалергични.
Саменто  е търговското наименование на  Котешния нокът, от най-високо качество.

Магазини на Лечител:
--------------------------------
бул. Прага ( 5-те кьошета) , тел. 951-68-87
бул. Ал. Стамболийски 20 тел. 986-44-07
бул Патриарх Евтимии 23 тел.981-42-83
бул Витоша 69 ( вход откъм бул. П. Евтимии)
ул Раковски 151 ( до "Граф Игнатиев)
Централни хали - партер...

Последна редакция: пн, 11 юли 2005, 20:27 от Eli===

# 2
# 3
  • Мнения: 4 458
водорасли!

# 4
  • Мнения: 3 211
Можеш ли да ми кажеш каква е цената и за колко време стига, и как се разпространява.
Ти ползвала ли си го или някой близък?

# 5
  • Мнения: 264
 Hug момичета, старашно съм ви благодарна за информацията!  за последните 1 година ми се явява херпес на тялото, като предишните 2 пъти беше в сравнително лека форма, но този път е наистина тежко!  Cry пия си антибиотиците и се мажа с мехлеми, но докторите ми казаха, че на всяка цена трябва да започна да пия нещо за укрепване на имунната система..ще заложа на нещо билково и/или хомеопатично... но до сега не ми се е налагало да търся подобни неща и ми искаше да споделите опит. благодаря!    bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 13 200
Можеш ли да ми кажеш каква е цената и за колко време стига, и как се разпространява.
Ти ползвала ли си го или някой близък?

Струва около 35-40 лв. Виж в сайта има аптеките в София, в които се разпространява. Може да го купиш и от офиса на фирмата, също е даден адреса и телефона.
На Александра й изписаха детския сироп - 20 дни х 5 мл, 20 почива - 20 дни по 5 мл, пак 20 почива.. За цялото това време стига едно шише. То е 273 мл.
Сега живот и здраве есента възнамерявам да си взема Имунния съпорт. Определено виждам, че при детето има резултат. Тя започна да го пие след прекарана пневмония. През цялото време е ходила на ясла, вкл и грипната епидемия през февруари и нито веднъж дори не е имала най-елементарна хрема. Аз по прицип не съм привърженик на нетрадиционните методи на лечение, но за тези продукти вече се убедих сама...

# 7
  • София
  • Мнения: 13 200
Hug момичета, старашно съм ви благодарна за информацията!  за последните 1 година ми се явява херпес на тялото, като предишните 2 пъти беше в сравнително лека форма, но този път е наистина тежко!  Cry пия си антибиотиците и се мажа с мехлеми, но докторите ми казаха, че на всяка цена трябва да започна да пия нещо за укрепване на имунната система..ще заложа на нещо билково и/или хомеопатично... но до сега не ми се е налагало да търся подобни неща и ми искаше да споделите опит. благодаря!    bouquet

Защо не опиташ с Изопринозин - в листовката му пише херпесите, симплекс и зостер и куп други вируси, вкл HPV... но трябва да ти го предпише лекар! Шри условие, че имаш сериозен проблем най-добре под лекарско наблюдение да пиеш тия неща

# 8
  • София
  • Мнения: 1 546
Hug момичета, старашно съм ви благодарна за информацията!  за последните 1 година ми се явява херпес на тялото, като предишните 2 пъти беше в сравнително лека форма, но този път е наистина тежко!  Cry пия си антибиотиците и се мажа с мехлеми, но докторите ми казаха, че на всяка цена трябва да започна да пия нещо за укрепване на имунната система..ще заложа на нещо билково и/или хомеопатично... но до сега не ми се е налагало да търся подобни неща и ми искаше да споделите опит. благодаря!    bouquet

А да попитам....не,че искам да се меся но...скоро пусна и тема за мъжът ти. Разбрахте ли от какво се получават тези неща? newsm78

# 9
  • Мнения: 264
dama, тази темата  е единствената, която съм пускала по въпроса !  Naughty мъж ми изобщо няма таквиз гадости. и писах на тема херпсе зостер - за лечението му в тема, пусната от една друга мацка.
купих си котешкия нокът и  започнах да го пия със страшна сила, надявам се да помогне  Praynig

# 10
  • Мнения: 9 063
Мужик корен-от опит го хваля Wink

# 11
  • Мнения: 2 241
Ехинацея на капки Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 183
Ехинацея, Спирулина, мед

# 13
  • Мнения: 1 214
Hug момичета, старашно съм ви благодарна за информацията! за последните 1 година ми се явява херпес на тялото, като предишните 2 пъти беше в сравнително лека форма, но този път е наистина тежко! Cry пия си антибиотиците и се мажа с мехлеми, но докторите ми казаха, че на всяка цена трябва да започна да пия нещо за укрепване на имунната система..ще заложа на нещо билково и/или хомеопатично... но до сега не ми се е налагало да търся подобни неща и ми искаше да споделите опит. благодаря! bouquet
Противохерпесна ваксина!Направих си такава миналата пролет.Досега не ми е излизал херпес(симплекс).От ученичка ми излиза два пъти годишно при смяна на сезоните,а след като спрях да кърмя започна да излиза всеки месец  Shocked
Направих си ваксината и съм о.к.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт