Carmen Marc Valvo и Жана Жекова един и същи човек ли е?

  • 3 589
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Защото двете рокли ужасно много си приличат.
Възможно ли е Carmen Marc Valvo,да е откраднал идеята от Жана Жекова?
Защото обратното ще е много гадно.







# 1
  • Мнения: 3 423
Ох, и на мен ще ми олекне, ако не е обратното.

# 2
  • Мнения: 1 032
Ами не й е за първи път. На Жана Жекова имам предвид. Спомням си, че преди много години бях харесала една рокля на Живанши и няколко месеца по- късно я видях на ревю на Жекова.

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
 Shocked

# 4
  • Мнения: 4 892
Различават се единствено по това, че едната е тип презрамки,  а другата сякаш ми се вижда, че се връзва отзад на врата.
Добре, де, има ли по-подробна информация, за тези ревюта, дали едната не представя модели на другата. Иначе не разбирам как в днешно време с тези комуникации, някой може да си позволи така да краде? Не е като аз да я видя тая  рокля и да си я ушия, нали става въпрос за известни дизайнери /айде някои да са относително известни/.
Роклята е много хубава.
Аз бих направо откраднала роклята, идеята не ми върши работа.

Скоро и за музика някаква крадена имаше тема. Май се изчерпахме нещо от към идеи, та се налага да си "подаряваме" готови такива.

# 5
  • Мнения: 2 161
Сега въпросът е аз от кого да си я купя тази рокля.От Жана Жекова ли,както се бях засилила или от Carmen Marc Valvo.Може би вторият ще ми я продаде по-евтино.Жана,Жана,как можа!

# 6
  • Мнения: 5 370
Сега въпросът е аз от кого да си я купя тази рокля.От Жана Жекова ли,както се бях засилила или от Carmen Marc Valvo.Може би вторият ще ми я продаде по-евтино.Жана,Жана,как можа!
Off topic - Много ми е приятно да те видя отново,
On topic - естествено, че от този, който я продава за по-малко евра. На таз криза, на тез фалити, кой ти гледа оригинал/менте.

# 7
  • Мнения: 2 161
Благодаря ти,Пъзел.Разбира се,че като практична жена,ще гледам да мина най-тънко.Ако има и трети дизайнер на тази рокля,да си каже.По-голям избор,по-евтина рокля.

# 8
  • Мнения: 6 417
И двете рокли ужасно много ми напомнят за роклята на Мерилин Монро на онази прословута снимка, където я подухва вентилатор. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 161
Да,само дето тя е бяла и май е атлаз.

# 10
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Но пък манекенката на Carmen Marc Valvo е в пъти по-хубава от тази на Жана Жекова.

# 11
  • Мнения: 2 161
За менекенки,Куелю,Фуко,махала...няма да говорим тук.

# 12
  • Мнения: 4 892
Нищо му няма на момичето на Жекова, нали роклята е важно да се забележи. Затова са и сложили гнездо на главата.

Приличат роклите и на Мерилинината донякъде, ама тези двете са си направо една и съща рокля - и цвят, и плат, и десен, и какво ли не. То да е загатната идея само, да има лека прилика - иди дойди, ама то не е така.

# 13
  • Мнения: 2 229
Повече ми харесва тази на Жекова, защото се закопчава на врата.

Нищо му няма на момичето на Жекова, нали роклята е важно да се забележи. Затова са и сложили гнездо на главата...

Аз по-скоро забелязвам циците, ама айде. Mr. Green

Ако някой от някого е крал, поне цвета да бяха сменили...

# 14
  • Мнения: 516
На мен ми е интересно, каква е сумата, на която Жекова е оценила своя уникат?

Общи условия

Активация на акаунт