Пневмония и веднага след това вируса с повръщане....

  • 2 558
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 321
И така една седмица бяхме в болница за лечение на пневмонията и веднага щом ни изписаха вечерта се започна едно повръщане.Заведохме го на лекар и сега отново сме в болница на системи. Confused SadМного съм отчаяна и не знам това дете как ще се възстанови.Най-лошото е че ни бяха изписали допълнително лечение заради пневмонията с друг антибиотик но това сега не може да се случи понеже повръща. ooooh!Имал ли е някой подобен проблем и какво ще правим след всичко това.Вече не мога и да си отговоря сама понеже съм в страшна паника. Confused
За разстройството дават хидрасек а аз смятам да започна да му давам и компот от дренки.Дано премине по-бързо. Praynig
След всичкия тоя тормоз за детето ми не знам как ще се въастановим.За първи път боледува толкова жестоко.И всичко това благодарение на яслите. #Cussing out
Кажете ми моля ви какво да очаквам. ooooh!

# 1
  • Мнения: 729
И ние бяхме в болницата и в понеделник ни изписаха-беше с пневмония.Вчера сутринта вдигна Т-38.3-ангина.Сега отново е на АБ-Сумамед.Края на август беше я лепнал този упорит вирус с повръщането и беше отново в болницата-така,че незнам какво да те посъветвам.Давам витамини,но мисля да питам педито да ми каже нещо за засилване на имунната система.И всички тези болести са на лице,а Моника не ходи дори на ясли   ooooh!

# 2
  • Мнения: 530
Незнам какво точно да те посъветвам относно даването на АБ при това положение, но искам да ти дам куражи да ти кажа, че всичко отминава. Моята принцеса от август месец не се е спряла да боледува. Първо червено гърло с 40 градуса, след 2 седмици повръщане  и разстройство, след седмица пи АБ заради стафилококова инфекция в носа, 5 дена след свършване на курса с АБ я хвана много упорита хрема и седмица след това отново ни повтаря вируса с повръщането. Вече и аз незнам как ще се възстанови, тя си е и бая слабичка и злояда. При това и давах витамини за подсилване на имунната система. Дано детенце се възстанови по- бързичко, че знам как се притесняваш. а междудругото ние също никога не сме ходили на ясла- на 1.9г. е дъщеря ми.

# 3
  • Мнения: 1 321
Благодаря ви момичета за подкрепата.  bouquet Hug Hug
Надявам се да отминава по-скоро и едва ли ще го пусна пак на ясла.Малкия също е много злояд и слаб и ако така се справяме със всяка преграда пред нас няма да го преживея. Sad
Сега новото 5 е че не могат да ни вкарат втората доза с глюкозата понеже ни се пукат вените. ooooh! TiredМного съм уморена....Не знам на кой свят съм вече.Важното е всичко да се нареди. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 91
Искренно ти съчувствам и ние сме в подобно положение и знам какво е чувството.Най много ме е страх че не можем да намерим свестен лекар и все си мисля че не могат да разберат точно какво и е.Дъщеря ми е на 2г.не е посещавала ясла но цяло лято не спря да боледува.Какво ли не минахме.Първо беше разстройство и повръщане след това 10дни с уртикария веднага след нея 4дни с температура след това се започна една кашлица която продължи повече от месец.Накрая уж се излекувахме и преди 3дни пак кашлицата а от вчера разстройство И аз вече не знам  къде се намирам.Записах час при хомеопат казват много добър вече ще пробвам с това но часът ни е чак декември месец а дотогава пак ще сме по нашите лекари става дума за Бургас.Моля се да се оправите бързо и дано да си по спокойна макар че е много трудно а и както са ти казали в крайна сметка всичко отминава макар че ни се струва че никога няма да свърши.Успех и много кураж  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт