Хладилник DAEWOO

  • 4 133
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
На майка ми хладилникът не работи добре и трябва да й купя друг.Какво ще кажете за тази марка хладилници?

# 1
  • варна
  • Мнения: 229
ние си купихме преди месец ,но още е опакован .ще бъда благодарна ако някои вече употребяващ се включи.

# 2
  • Мнения: 8 999
Един приятел си купи преди 6-7 месеца такъв. Беше на промоция в Техномаркет с каса бира. Има си и чучур за студена вода. Инокс. Много е красив. А и приятелят ми казва, че работи перфектно - тих, система антифрос, самопочистване /каквото и да значи това!/.

# 3
  • Мнения: 3 376
Наш приятел който продава техника ни посъветва да не си купуваме каквато и да е техника с марката DAEWOO.

# 4
  • Мнения: 970
И наш познат който продава техника /консултант/ каза че ако трябва да избира хладилник би предпочел DAEWOO. Peace

# 5
  • Мнения: 3 830
Аз нямам познат, който е консултант, но бих ти препоръчала AEG, Electrolux. Peace
За мен това са най-добрите електроуреди.

# 6
  • Мнения: 164
 от три години имам side by side доволна съм не сме имали проблем

# 7
  • Мнения: 2 161
Благодаря ви за отговорите.Точно защото никога не съм имала продукт на тази марка в къщи,освен един сд чейнджър за кола,питам за вашите мнения.Не знаех,че правят и хладилници,а видях,че цените им са много прилични за голям хладилник с две врати.

Общи условия

Активация на акаунт