Препоръчайте крем за лице

  • 2 451
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Помагайте.Изчетох какво ли не във форума и къде ли не другаде, но немога да реша на какъв крем за чуствителна кожа ,за 25+  ( до около 20 лв.) да се спра. Също така дайте съвет и за околоочен.

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
На Евелин има и са доста добри.

# 2
  • Мнения: 339
четох добри отзиви за тях, но не ги намерих- в три козметични магазина попитах и ме гледаха странно като чуха марката, камо ли да ми кажат за качеството им.Къде ги има?

# 3
  • Мнения: 49
четох добри отзиви за тях, но не ги намерих- в три козметични магазина попитах и ме гледаха странно като чуха марката, камо ли да ми кажат за качеството им.Къде ги има?

В Бонжур на пл. Славейков със сигурност ги има.

# 4
  • Мнения: 304
garnier-доволна съм от него Peace

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз си ги купувам от аптеките,там по-вероятно да ги намериш.

# 6
Аз съм много доволна от Lumene и цените им са около това, което търсиш. Но все пак е строго индивидуално, за това най-добре вземи тестер, за да видиш дали ще ти е комфортно с крема Grinning

# 7
  • Мнения: 408
Много съм доволна от Нивея с кайсия и светлоотразяващи частици-ок.17лв., както и от Дуоскин на Лед/от аптеката/-ок.15лв.-кожата ми е много чувствителна и суха, но тия двата ми действат супер. И на Евелин съм ползвала, но не съм възхитена. Даже Дуоскин се води емулсия, но първо пробвах тестер и останах доволна  Peace

# 8
  • Мнения: 459
Аз съм много доволна от Lumene и цените им са около това, което търсиш. Но все пак е строго индивидуално, за това най-добре вземи тестер, за да видиш дали ще ти е комфортно с крема Grinning

Силно препоръчвам. Само, че аз го купувам за 34 лв.

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На Евелин продуктите се продават на улица,,Братя Миладинови,, срещу входа на втора градска болница,там е представителния магазин на полската козметика която се внася в България.

# 10
  • Мнения: 23
Аз съм много доволна от Lumene и цените им са около това, което търсиш. Но все пак е строго индивидуално, за това най-добре вземи тестер, за да видиш дали ще ти е комфортно с крема Grinning

Силно препоръчвам. Само, че аз го купувам за 34 лв.
И аз така  Flutter

# 11
  • Мнения: 2 161
Щом е чувствителна кожата ти,защо не се обърнеш към дерматолог?Мисля,че така най-добре ще се ориентираш.Тези масовите Гарние,Нивеа...те са несериозни.Според мен.

# 12
  • Мнения: 851
Много съм доволна от Нивея с кайсия и светлоотразяващи частици-ок.17лв.,
Ах това как хубаво звучи. В големите магазини дали го има? Кауфланд, Била?

# 13
  • Мнения: 635
Сестра ми се обрина от крем на Гарние и за да не го хвърля го взех аз да го пробвам. При мен се получи същия обрив - много ситни пъпчици, но с гнойни връхчета.Естествено го спрях, но сега незнам какъм да си взема да излекувам пъпките.В нашия град едва ли има дерматолог, а и работата ми не позволява отсъствия.
Ще съм безкрайно благодарна, ако някой ми препоръча нещо добро.

# 14
  • Мнения: 339
Гарниер и на мен не ми харесва, общо взето няман много вяра на марки които се рекламират по телевизията. Затова се зачудвам за Евелин. Пуснете линк и към Lumene да ги разгледаме.

Общи условия

Активация на акаунт