Препоръчайте лекар за фетална морфология в Пловдив, който работи в събота

  • 2 641
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
 Здравейте,
 Обръщам се към всички мами от Пловдив. Можете ли да ми препоръчате лекар за фетална морфология в Пловдив, който да работи и в събота. Аз съм от Смолян и в момента съм в 13 г.с. Ходя тук на консултации, но не мога да се доверя напълно на лекарите тук и искам да отида на фетална морфология в Пловдив ( По принцип София ми е по - позната, но ми е доста далече, затова предпочитам Пловдив). И тъй като аз и съпругът ми сме на работа и ще ни е трудно да отсъстваме в работните дни, в събота ще ни е много по-удобно да отидем до Пловдив. Ще съм Ви много благодарна, ако някой може да ми помогне!
И още един въпрос  - В коя седмица трябва да отида на този преглед, аз мисля, че в 16 г.с., но не съм много сигурна!
Благодаря предварително на всички, които ще се включат!

# 1
  • Мнения: 641
Иди в клиника "Селена",аз ходя там и съм доволна.При др.Матев.

# 2
  • Мнения: 134
Фетална морфология се прави поне три пъти през бременността:
11 - 13, 6 г.с.
18 - 23 г.с.
28 - 32 г.с.
Всеки един от тези периоди има своята важност - не са взаимозаменяеми!
Моят съвет е да направиш всичко възможно да се вместиш в първия срок, дори и с цената на един ден отпуск.
Силно препоръчвам д-р Даскалов в клиника "Медикус Алфа" Пловдив. Запазва се час предварително на телефон 032 - 634463. Вероятно няма да има часове до края на седмицата, но, ако кажеш, че изпускаш срок за фетална морфология, няма да ти откажат прием.

# 3
  • Мнения: 42
Д-р Даскалов-страхотен доктор и си разбира от работата.

Общи условия

Активация на акаунт