Внимание Цирк Колузеум, не ходете...

  • 1 590
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте. Пускам тази тема да ви съобщя за инцидента, който преживяхме /слава Богу newsm17/ тази вечер с дъщеря ми. Реших да я заведа на цирк, със седалище - /до двореца на децата/. Започна към 16.15 ч. Всичко нормално /е не  е цирк"Балкански"/. Така взех билети за пейките, които са стъпаловидни /8лв./. Така и какво се случи, изгледахме цирка и... Бяхме седнали на пейка на третия ред, на тръгване всичко под краката ни се срути и ние се озовахме на земята -  аз, детето ми, две приятелки с децата им и не знам още кой, защото толкова бяхме изплашени, че не знаех какво става. Исках да знам дали детето ми е добре. Е тя беше, както и аз и другите ми близки, но какво можеше да се случи при такова падане от 1 м.и нещо... Не ми се мисли... Не водете децата си там...  no

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 03:16 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 478
usmivka79 съжалявам за това,което ви се е случило.Дано уплахата е краткотрайна.
Запазете си билетите и направете консултация с юрист,защото ми се струва редно въпросния цирк да ви обезщети за преживяния стрес.

# 2
  • Мнения: 1 212
Ох, много неприятно  Confused
Добре, че сте живи и здрави !  Peace
Точно преди малко минах от там и видях цирка .

# 3
  • Мнения: 3 880
Обадете се където трябва, не zаради обеzЩетението (такова и беz това няма да има, Щом няма телесни повреди), а zа да предпаzите теzи след вас от евентуални инциденти. Явно, че си върШат работата преz пръсти и трябва да ги натиснат с повечко контроли (и глоби), че да се стегнат.
Добре че ви се е раzминало само със стреса.

# 4
  • Мнения: 488
Значи се е случило.
Ние бяхме в Събота от 16:00ч.
Децата скачаха по стълбите, на мен ми се виждаше доста нестабилно.
Постоянно казвах на майка ми, че може да паднем долу и да не се клатят с детето.
Плюс това между стълбите има голями дупки, в които спокойно може да падне едно забързано дете...
Другото което е, че преди да седнеме минахме с мокри кърпички по седалката....от бял цвят, стана черна.
Мръсoтия + Роми и измъчени тъжни животни, това беше цирка.
Радвам се, че сте добре и, че не се е случило нищо лошо. Hug

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 01:23 от ForeverHappy

# 5
  • Мнения: 2 821
Не знам защо очаквате цирк ала Монте Карло.
Сигурно това е най-бедното изкуство. Разбира се не казвам, че е било нормално да се срутят стъпалата, но предвид окаяното състояние едва ли ще се променят условията занапред.

# 6
  • Мнения: 1 447
Съжалявам за неприятната случка която сте преживели,но никой не е застрахован от подобно нещо.
Работят хора издънка винаги може да се получи.Дали ще е този цирк или някой друг никой не може да каже.

Общи условия

Активация на акаунт