Гредоред

  • 2 021
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Имаме гредоред в жилището и желаем да го подменим. Какво ще ме посъветвате да наливаме ли плоча или да правим сух под?  newsm78

# 1
  • Мнения: 11
Ако е здрав гредореда - не си играйте с плоча. И ако не скърца, де Simple Smile
Лично, непрофесионално мнение.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Клати ли се като ходите? Ако нещо те притеснява трябва да леете плоча, но ако всичко е наред не виждам защо? Чувала съм, но не знам дали е вярно, че гредореда е устойчив на земетресения.

# 3
  • Мнения: 11
Ами устойчив е, спал съм в Боженци в къща на почти 200 години и не е мръднала. А покрива и само е няколко тона канънак.

# 4
  • Мнения: 3 830
Ако е здрав гредореда - не си играйте с плоча. И ако не скърца, де Simple Smile
Лично, непрофесионално мнение.

Подкрепям. Peace

# 5
  • Мнения: 4 202
Аз живея в къща с гредоред.
На една част от етажа правихме сух под, а а на другата половина не, защото дюшемето беше запазено и го изциклихме.
Не знам какво да те посъветвам де, а и за леенето на плоча архитект трябва да каже.

# 6
  • Мнения: 140
Гредоредът не можете да подмените,просто няма как, можете да направите плоча,нови настилки или паркет ,или да изциклите и лакирате настоящите.

# 7
  • Мнения: 157
Благодаря на всички за отговорите! Май и ние клоним към запазване на гредореда...Но в една от стаите е в по-лошо състояние от останалите, та трябва да викаме специалист да ни консултира. Red shoe като направихте сух под само на една част от етажа получи ли се разлика в нивата ?

# 8
  • Мнения: 4 202
Red shoe като направихте сух под само на една част от етажа получи ли се разлика в нивата ?

Е да, има разлика.

Общи условия

Активация на акаунт