А това дали е изневяра?

  • 4 519
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Да кажем, че са „просто приятели” би било лъжа. Та нали приятелите са за това, да ти дадат хилядарка до следващия вторник, да им се обадиш в три през нощта за да си излееш болката, или евентуално, ако се наложи да умреш за тях.
........................................
Моят човек е женен, но от половин година се среща с друга жена. Обядват заедно. Алчно крадат всяка свободна минута от обедните почивки, за да са един с друг, той е влюбен в усмивката и, в начина, по който отмята кичурите коса от лицето си, в спокойният, равен тембър на гласа и, в сивите и очи.
..............................................
Приказват за музика, за кино, за книги, за мода, за вино и за спорт. Никога не са правили секс, единственото докосване са беглите здрависвания, дори искри не са прехвърчали...връзката сякаш е изпълнена с хладно обожание. Той я нарича „моята платоническа любовница”.
..............................................
Ебаси кретена!

# 1
  • Мнения: 229
От най-гадния вид изневери е, да пази господ!

# 2
  • Мнения: 552
Ами ако не са имали физически контакт досега-не е изневяра/поне според мен/ Peace
НО определено е ПОТЕНЦИАЛНО такава Mr. Green,за което ако съм му жена и знам,няма да ми е присърце Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
Любовта е нещо, което се случва независимо от разума ни.
Браво, че си устискал до сега, но не вярвам да успееш да се озаптяваш още дълго.
Все в някакъв момент ще поискаш повече от докосване за бегло здрависване.
Или ще го поиска тя.
И ще оплетете работа! Тогава става сложното.
Най-важното условие за близост вече е на лице - имате духовна връзка.
На прага сте да тръгнете и към физическа.
А това вече е фактическата изневяра.

# 4
  • Мнения: 35 891
Ами ако не са имали физически контакт досега-не е изневяра/поне според мен/ Peace

ха-ха-ха! изневярата е само сексуално-обвързана, така ли  rotfImao

# 5
  • Мнения: 299
Ами както са казали по-горе- това си е потенциална изневяра. В един момент няма да издържат и ще решат да изконсумират платоничното във физическо. Лично аз бих предпочела да знам, че е ...... някоя за една вечер, отколкото това- много по-страшно за мен ще е ако му се "размъти" мозъка, това би сложило на карта нашите отношения...а стигне ли се дотам- връщане нЕма.

# 6
  • Мнения: 2 123
От най-гадния вид изневери е, да пази господ!
Споделям мнението ти Thinking

# 7
  • Мнения: 516
Зависи от толеранса на съпругата към такива връзки.

# 8
  • Мнения: 1 217
Ами да е жив и здрав.Може пък да срещнеш по-подходящ човек от него,с не по-малко хубави очи и повече сходство на интереси/характери! Hug

# 9
  • Мнения: 871
Емоционалната изневяра винги е по-страшна от физическата. Ма това е вече много предъвкана тема Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 092
Много гадно   Tired

# 11
  • София
  • Мнения: 38 203
Е ся кво? Всеки път като излизам на обяд с колегата, изневерявам ли, що ли? newsm78

# 12
  • Мнения: 592
И аз като Флор - най-добре е да отговори жена му на пича! Ние няма да го измислим. Хора всякакви!
Дилянче - ако го гледаш с влажен поглед, незнам дали на мъжот ще му хареса, особено ако той е с детето през това време!

# 13
  • Мнения: 11 571
От най-гадния вид изневери е, да пази господ!

 Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 38 203
Ми тогава да се забрадим, замонашим и да не се срещаме с мъже по никакъв повод.
Ако случайно ходим на работа - само женски екип!

Общи условия

Активация на акаунт