Момичета моля за вашето предположение

  • 4 166
  • 73
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 591
Направих си тест за бременност днес сутринта, като днес стават четри дена от както не ми е дошло. Теста имаше една много бледа втора черта, ама много бледа почти незабележима. Та въпроса ми е дали може да се надявам, че е станало нещо хубаво или още да не бързам с надеждите.

# 1
  • Мнения: 2 270
ако теста е шуър чек - честито  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 926
Честито   bouquet

# 3
  • Мнения: 953
Можеш, можеш, има бебе  Laughing
Изчакай още 7 дни и отиди на доктор
Честито  bouquet
Започни да пиеш фолиева киселина.

# 4
  • София
  • Мнения: 591
Да теста е шуер чек и ми стана доста странно защото е едва забележима чертичката. Утре сутрин мисля да повторя още един път.
Candy girl от два месеца си пия фолиева киселина то  и от тогава и почнахме да пробваме де за бебче. Странно ми е защото нямам никакви симптоми, пък и знам че мъжат ми има проблеми относно правенето на деца, т.е. при него става доста тудно поне с първата му жена са пробвали две год. докато се е получило.

# 5
  • Мнения: 452
И какво се казваше в рекламата .... Ако видиш 2 черти бременна си вече ти.....  Hug

# 6
Честито!   bouquet След още някой ден чертата ще е мноого забележима.  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 270
Да теста е шуер чек и ми стана доста странно защото е едва забележима чертичката. Утре сутрин мисля да повторя още един път.
Candy girl от два месеца си пия фолиева киселина то  и от тогава и почнахме да пробваме де за бебче. Странно ми е защото нямам никакви симптоми, пък и знам че мъжат ми има проблеми относно правенето на деца, т.е. при него става доста тудно поне с първата му жена са пробвали две год. докато се е получило.
ако съдиш че мъжа ти има проблем само от това, че не се е получавало с бившата му жена, т.е. без да си е правил спермограма - не си права!

# 8
  • София
  • Мнения: 591
 pretty - Е спермограма не сме правили, но като малък е паднал колкото и смешно да звучи от една скала и се е ударил на нещо като дърво и от тогава казва, че е със един разбит семенник. Затова и аз съм настроена че доста ще се помъчим за детенце. За това така и мисля че едвали толкова бързо ще е станало, но ДАНО.

# 9
  • BG
  • Мнения: 1 900
ДА може.Честито  bouquet

# 10
  • Близо до София
  • Мнения: 896
след ден повтори отново теста, а за по сигурно направи кръвен тест.

за проблема с мъжа ти - това че е с един наранен тестис не означава, че спермограмата му ще е лоша и че има проблем. за ваше успокоение направете спермограма в клиника по стерилитет.

успех, и дано теста да е + и утре  Praynig Hug

# 11
  • Мнения: 47
dyndla- ЧЕСТИТО,утре чертичката ще е по наситена.

# 12
  • Мнения: 975
Честито.Бременна си.Бледа ,бледа ама я има  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 591
Ох ще видиме утре сутрин. Дано да е така както казвате. Утре ще пиша да ли е по наситена чертичката. Лек ден момичета от мен.

# 14
  • Мнения: 356
Честито и от мен!!!!  bouquet  bouquet  bouquetКогато видях моята първа чертичка,беше толкова бледа,че си мислех че сънувам.Но за 6 год опити се бях нагледала на отриц.тестове,а тогава повярвай ми няма и следа от втора черта.

Общи условия

Активация на акаунт