Сингапур и Бали?

  • 1 555
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Хайде пътешественици , който има инфо и е ходил там да разказва.
За сега само събирам информация.
С коя агенция сте пътували, в кой хотел сте били, доволни ли сте, през къде е бил полета, какво трябва да се види, по кое време на година е най-добре да се посети? И снимки ако може Hug

# 1
  • Мнения: 1 417
Е, аз пак да се включа Simple Smile тоя път с по- прясно инфо - сватбения подарък за сестра ми Бали, Сингапур, Ломбок през септември. Снимки ще кача по-късно. Най-добрия сезон съвпада с нашето лято юли- септември, но през зимните месеци пак става, въпрос на късмет с времето. Иначе знаеш за релакс е супер Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 103
Наши приятели бяха Февруари и времето е било супер, а ти сега ме накара да се замисля и да разровя по сайтовете.
Дъждовния сезон ли е Февруари- Март?

# 3
  • Мнения: 218
В оназИ част на света съм  бИла съм в Куала Лумпур И остров Борнео през зИмата невероятно красИвИ места
пътувах с Марбо тур   доволна съм от тях особенно за далечнИ дестИнацИИ са много добрИ
хотелИ разбИра се 5* в оназИ част на света  Peace
тазИ годИна Имат хубавИ офертИ  И мИсля да се възползвам

http://www.marbrotours.bg/newyear/2009/bali.php

# 4
  • Мнения: 218
дъждовнИя започва ноемврИ   

# 5
  • Мнения: 1 417
Наши приятели бяха Февруари и времето е било супер, а ти сега ме накара да се замисля и да разровя по сайтовете.
Дъждовния сезон ли е Февруари- Март?
Ние също ходихме февруари и нямахме нито един дъждовен ден, но прогнозата беше цяла седмица `гръмотевични бури` Confused и по принцип се води дъждовен период.

Общи условия

Активация на акаунт