Микровълнова-дали направихме точния избор

  • 5 911
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Вчера излязоме да си купуваме микровълнова, е, купихме си в крайна сметка, но с мъжа ми възникна спор относно марката.Той искаше да вземем ето тази - http://www.domo-bg.com/product_detail.php?product_id=09018571
А аз се спрях ето на тази и я купихме  - http://www.domo-bg.com/product_detail.php?product_id=09006659

Просто послушах продавача, защото той ми каза, че тези микровълнови с ел.дисплей бързо развалят.Мислихме си да купим преди това Краун, но като видяхме, че вратата стои като изкъртена, се отказахме.Какво мислите за избора ни, ако имате печка на LG доволни ли сте от избора.Мерси за всички мнения. Peace

# 1
  • Мнения: 3 675
Само да добавя, ще е използваме предимно за претопляне на ястия.И да попитам на нея може ли да се готви, ако няма грил?

# 2
  • Мнения: 330
Аз лично функцията грил много я ценя, много обичаме принцеси, а място за много уреди нямам. Така, че мисля, че първата е много по-добра. Това за ел. дисплеи е все едно да не си купуваш нова кола, а да си караш жигулата, щото новите са бъкани с електроника. Като се развали сменяш целия блок и готово, китайците ги правят евтини поне. Няма как живота се развива и всичко е електронно, даже напоследък със сензорно управление.

# 3
  • Мнения: 3 675
Не купих с грил поради факта, че предишната на майка ми имаше грил и за три години нито тя, нито ние сме го използвали.За принцеси си имаме скара, пък и горната печка се отваря с бутон /на Деу/, които ми се видя бая нестабилен.За човек на който прякора му е разрушител на всякаква техника/т.е. аз/ най-добрия избор беше традиционна печка с нормално затваряне.

# 4
  • Мнения: 4 965
Аз имам подобна на първата, но друга марка - ползвам я вече 6 г. и съм изключително доволна, вкл. от дисплея и от бутона за отваряне.  Peace
Втората ми изглежда доста по-неустойчива - в смисъл, че тези копчета с "врътките" винаги се чупят в един момент (примерно, на печката, на пералнята и т.н. - даже сега искам нова пералня с дисплей). Peace

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 10:24 от azaf

# 5
  • София
  • Мнения: 2 801
Майка ми има същата микровълнова LG. Ползва я вече няколко години, не е имала проблем, но ми се вижда малка, а и без грил... Аз поне не бих си купила точно тази, но нали вършат една и съща работа уж Wink

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
gitadam - чудесен избор! Поздравления   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 632
Това с врътките иска и повече търкане.
От както имаме микровеле с грил,разкарахме малката скара,и вече не търкам като замаяна.
Така или иначе,избора е вече направен!
И няма нужда да има грил,за да можеш да готвиш Peace

# 8
  • Сливен
  • Мнения: 894
gitadam - чудесен избор! Поздравления   bouquet
и от мен  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 675
Мерси много за съветите.Мисля, че печката е хубав избор.На майка ми и двете печки бяха Нео, едната/тя се развали/ с, а другата без грил.Като я пусна втората/новата/ започва една тракане, пукане.Тази LG е безшумна.Да си призная аз съм свикнала с Нео и такива електронни джаджи изобщо не ми са по вкуса, искам нещата да са опростени.Мъжът ми гледа все сложното, дори ми каза, че ако нещо се прецака с печката няма той да е виновния, а моя милост понеже аз си я избрах. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 770
Аз също мисля , че сте купили правилната микровълнова от двата модела ! Доколкото виждам първата е със сензорни копчета , което е минус.Моята е същата марка , като тази която сте купили , с изцяло механични копчета , но е с много функции и за 8 години не е мръднала и съм много доволна.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 703
И аз съм на мнение че сте направили правилния избор Wink, а и нищо не е вечно, моята е подобна но на друга фирма с механични копчета ми съм доволна , със здраве да я ползваш Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 3 675
Благодаря много за отговорите.Голямо обикаляне падна по магазините, хубаво че не се излъгахме с първата или с Краун.Обиколихме Зора, Технополис, Метро, все на печките пишеше китайски.Не знам нашата къде е правена, но има гаранция 24 месеца, което е още един плюс пред първия модел, който е само с 12 месеца гаранция.Имаме климатик, тв, ресийвър за кола LG, добра марка са.То за търкането е ясно, аз вече си съсипах готварската печка Конеглиано, цялата е в мазнина, като оцеляла от втората световна война.Няма да позволя същото да стане с микровълновата.

# 13
  • Мнения: 1 237
Нашата микровълнова е LG,подобна на твоята.Ползваме я повече от 5 години,не е мръднала.Няма грил.

# 14
  • Мнения: 2 865
Имам подобна LG, от доста време и си работи супер, но много ме дразни това че не мога да нагласям таймера на секунди. С тези врътки много е приблизително времето. Определено бих заложила на първия вариант.

Общи условия

Активация на акаунт