утре ще е тьжен ден защото.....

  • 9 234
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
здравеите мили мами.аз сам една от вас която е разбрала какво е да загубишдетето си.тя не се изказва с думи ,тя е в сьрцето и се 4увства  .....огромна болка.....огромна празнота.моето беб4е беше само на 3 месеца и половина.утре стават 2 години откакто ни напусна завинаги.тая 4ерна дата 29.10.винаги ще я помня.родих на 13 07.07. ,беше павльов ден,може би лош празник. вси4ко беше нормално,голямо бебе  3600.всеки месец на консултация ,на ваксини......както си му е реда.  преди последната консултация забелязах 4е има хрипове ,които се 4уват.  заведох го ,докторката го преслуша и каза 4е не е проблем,след което ми изписа сироп ,и му сложи поредната  ваксина.  прибрахме се в кьщи и така 4 дни.давах му сиропа за кашлица,а всьщност никои и не предполагал 4е има бронхитплевмония.  цялата работа била в това 4е трябвало да се направи снимка.....и да се види ....но кои да я направи....немьрливата докторка която впоследствие  се разбра 4е не била детски лекар ,а с обща медицина.   представяте ли си?   вси4ко беше наред 4 дни,на 29.10.ве4ерта го сложих да спи,легнах си и аз.  два 4аса по кьсно всякаш нещо ме накара да ско4а от леглото.светнах и се надвесих над леглото му.  незная  защо и запо4нах да го бутам  да се сьбуди.  но  то  спеше.    в момента които ве4е трети  пьт го побутвам ,разбирам 4е нещо се е слу4ило..   и то наистина беше.взех го и запо4нах да крещя ,и да му правя изкуствено дишане,защото не дишаше.  носех го и бягах ,пак изкуствено и така.....до момента в които  разбираш  4е света се срива пред о4ите ти.не се 4уваше да бие  сьрцето му.забравих дори номера на бьрза помощ.  мьжа ми го взе на рьце  и го занесе с колата ,дежърната лекарка савсем спокоино ми обясни 4е е по4инало.запо4наха вапроси от рода на....какжо си го правила?  ....какво си му давала?4увствах се като престьпник.  не исках да повярвам 4е това е истина,не можех дори да запла4а както го правят по  филмите.  2 4аса по касно доидоха следователи и запо4наха отново разпити,снимки на него , в кьщи и куп подробности. и никои не знаеше от какво е по4инало.заведоха ме  в една стая кьдето бях цяла нощ с него и го дьржах.знаех 4е никога няма да се сьбуди  ,да ми гука и да се усмихва. и когато сльнцето сутринта изгря ,аз зная 4е го гледах изгрева и му казвах ......сьбуди се и вий колко е красиво.....запо4на да посинява в рьцете ми.....а в другата стая 4увах как лекарките се смеят и едната каза 4е то било умряло а аз сам го люлеела..след това доиде някаква кола ,която трябваше да ме заведе на аутопсия в моргата.  ка4иха ме ,мъжа ми не го пуснахас нас.държах го в ръцете си и не спирах да му повтарям 4е го оби4ам и 4е ще го върна.помня само това.     от моргата излезе един едър мъж ,с една престилка ,имах 4увството 4е е касапин  и каза ....даи го.няма да ви казвам колко време седях и се 4удех как да го  дам.   дадох го и запо4на голямото 4акане за експертиза.4увах някакви инструменти с които режат вътре,беше ужасно.след близо два  4аса,излязоха двама лекари.лекарката доиде и ме попита  кога е било последно на слушалка.аз и казах преди 4 дни.    и тогава нау4их 4е имал бронхитплевмония.грешката на оная лекарка била 4е не го пратила на снимка, а  и  ваксина му сложи което  не е трябвало след като е 4ула хрипове.  белия му дроб станал на пихтия и се задушил.върнахме го в ков4ег и на 30.10 го погребахме.  дните станаха без него пусти, безмислени,всяка една маика го знае която е загубила детето си.  исках да си го върна ,бях сигорна 4е ще е скоро.запо4нах да ходя на църква и да се моля.това беше единствената ми утеха.само 3 месеца по късно бях бременна и успокоението доиде.повярвах 4е има господ.родих отново мом4енце ,кръстихме го със същата буква ,но с разли4но име.тои е моето успокоение,прили4а много на него.сега ве4е е на 1 годинка.а утре се навършват 2 години на другото.незная дали е слу4аиност ,но то4но когато му правехме 1 годинка от смърта,това беб4е наварши 40 дни.  така 4е , мили мами    вярваите 4е  което ви го е взел господ ще ви го върне...имаите вяра.  тои не ни е забравил.сега си имам него и тои е моето успокоение.  остана ми някаква травма ,по цели нощи да не   мога да спя и все да ска4ам. и още е така.надявам се да съм ви накарала да повярвате 4е има справедливост и 4е един ден вашите ангел4ета ще се върнат.моето се  върна.а на докторката , нищо не успяхме да направим.вси4ко стига до прокуратурата и го прекратяват.накрая се отказахме. това е  ,помолете се утре за моето ангел4е.                                                                  искренна ваша приятелка.                                                                                                                                                                     

# 1
  • Мнения: 2 270
kykli4ka - изживяла си страшни неща Cry Cry Cry
нека ангелчето ти почива в мир Flowers Rose Flowers Rose
а малкия ти юнак да е много здрав и само радост да ти носи Hug

# 2
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
 smile3518 kykli4ka моето дете издъхна почти в ръцете ми  Cry и аз го стисках силно и и не исках да го пусна да си ходи,но в един момент не знам как си казах "пускам те мамо не искам да те боли,не искам да се мъчиш" това беше много мъчително както за мен така и за таткото.А що се отнася до лекарката при  която ходихме се е пишела и за педиатърка също се оказа,че е общо практикуваща.Нямам думи.А за справедливост не ми се говори в тази скапана държава.Напълно разбирам болката ти .Прегръщам те в този момент  Hug
за твоето ангелче

# 3
  • Мнения: 1 572
ужасно наистина , но аз искрено те поздравявам за това че сте се решили толкова скоро скоро на второ детенце , това е най-хубавото което сте могли да предприемете ,има хора които потъват в мъка и се погубват , животът продължава , нека расте живо и здраво и много и да ви радва а ангелчето да почива в мир

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 959
kykli4ka - ще се моля за малкото ангелче да е добре на небето  Praynig
Разплака ме   Flowers Rose  Flowers Rose
Надявам са да си намерила  поне малко покой с другото си момченце   love001

# 5
  • Мнения: 2
sajalqvam za tova koeto ti si e slu4elo 6te se molq za nego da e dobre na nebeto baby_neutral                                                                    i dano tova malko 4ove4e ti donese mnogo radost i krasivi momenti

# 6
  • Мнения: 7 111
Кукличка, още едно ангелче ще бъде в мислите ми, както и още една майчица.  Cry

# 7
  • Мнения: 14
благодаря ви за подкрепата моми4ета.жалко е само 4е има толкова бебенца ,напуснали този свят заради 4ужда грешка.аз също плаках когато 4етох за бебенцето ная.много ми е тежко,защото в тая държава няма справедливост.има само нещастни маики .моята лекарка ,дори имаше наглоста да лъже 4е аз не сам била на преглед.но аз имах рецепта с която го доказах.и вси4ко приклю4ва до прокуратурата.дори показанията и бяха лъжливи.аз исках да я осъдя за да я махнат и да не слу4ват подобни неша с други маики ,не исках друго,но нямаше кои да ме подкрепи.пари не исках ,те няма да ми върнат детето.а и за какжо би хар4ил 4овек подобни пари?исках само справедливост ,но я няма.......

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 1 145
Мила Кукличке, токлова много си преживяла! Разплаках се от бездушието на хората, които са били около теб в този момент. Всчка мъка е свята , а майчината -безкрайна.Ние всички тук сме стеб, защото всички тук знаем какво е майчина болка .Утре ще се моля за твоето малко изгубено ангелче. Нека душичката му почива в мир.
Желая ти здраве и спокойствие , за да си добра мама на другото бебче.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 941
Кукличке,  Hug  За огромно мое съжаление имаме много сходни преживявания... Cry
Не мога да пиша повече... Cry огромна буца застава на гърлото ми... Cry
Почивай в мир, ангелче! Praynig

# 10
  • там край реката
  • Мнения: 104
 Cry Sad Mir na praha i.Kogato pro4etoh pismoto ti si dadoh smetka kakva glupa4ka sam bila.Predi godini zabremenqh,opitah se da nakaram  ''tatkoto'' da si go gledame no toi ne pojela napravik abort i sega sarceto mi pla4e zaedno s teb pla4e za moeto beb4e za tvoeto i za vsi4ki nevinni du6ici no sam sigurna 4e sa na po hubavo mqsto,i sigurno si igraqt veselo bez vsi4ko ujasno koeto gi e spoletqlo tuk na zemqta
 

# 11
  • Мнения: 3 621
Кукличка  Hug Hug Hug
за твоето малко ангелче  Flowers Rose Flowers Rose

# 12
  • Мнения: 67
Здр,майчета чета и плача много ми е трудно да пиша,но аз съм с вас.Ще се моля за малките душички.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Много съжалявам! Нека мъничкото ти бебче почива в мир.  Flowers Rose Flowers Rose
Дано братчето му успява да те разведри в мъката ти!

# 14
  • Мнения: 1 163
Мило майче, Hug-те силно,до болка ми е познато какво е да загубиш най скъпото.Това не се преживява никога,не се забравя никога.Но се питам докога некъдърници ще убиват нашите мили дечица,докога.
З тях само  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Почивай в мир скъпо дете,ние винаги молейки се за нашите ангелча,ще споменаваме и теб Cry
За всички невинни душици Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт