Къде да хвърлим пъпа?

  • 6 382
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 579
Още не съм хвърлила пъпа на дъщеря си никъде.Бяхме решили да изчакаме да мине прощъпулникът и в зависимост от това какво ще хване да изберем съответното място,където да хвърлим пъпа.Тя,обаче,хвана един парфюм,който съвсем случайно беше на близо и не пожела нищо от наредените предмети.Парфюмът различните хора го тълкуваха по различен начин.
Та,какво може да означава?И съответно,къде да хвърля пъпа?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
Бих ти дала идея, защото и аз съм го мислила това, но нашият още си стои в чекмеджето...  Embarassed

# 2
  • Мнения: 4 433
И нашето пъпче си стои в чекмеджето

# 3
  • Мнения: 2 960
аз го занесох в една от водещите варненски банки с идеята  и уговорката със  Laughing съдбата да стане  hahahaна мама банкера.Дай боже !!!!

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Нашия сме си го слаожили в книгата по хирургия,защото баща й (той е стоматолог)там пожела.

# 5
  • Мнения: 93
Нашето пъпче падна тези дни и задачата да решим къде ще го хвърлим е на таткото.  remybussi fiuuuuuu Иначе и идея си нямам...

# 6
  • Мнения: 336
Нашето пъпче таткото го метна в една банка в Италия още като беше на 2 месеца малката. Още не сми й правили прощъпулник, но така или иначе като види монета или банкнота, веднага се втурва и  захвърля всичко друго  Mr. Green
Почти съм сигурна , че това ще е първото, което ще хване.

# 7
  • Мнения: 6 713
Нашето пъпче е вкъщи все още. Иначе мисля да го хвърля в университет Mr. Green

# 8
  • Мнения: 182
Аз не мисля да го хвърлям за сега,така съм решила!

# 9
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Нашето съм прибрала в книга на Иван Вазов, но още не съм измислила къде да го хвърля.  newsm78 А моето, майка ми го е сложила в учебника по химия, но аз така и не можах да се разбера с пустата химия  Mr. Green

# 10
  • into the blue
  • Мнения: 771
На щерката го хвърлих в университета,на сина още не съм,но сигурно и неговия ще отиде там  Laughing

# 11
  • Мнения: 27 524
Боже, има ли още толкова суверни хора  ooooh! Joy
Няма абсолютно никакво значение дали, кога и къде ще хвърлите пъпа  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 39 754
Пъпът на Дияна дълго време стоя в нощното шкафче. След това го дадох на бъдещият й кръстник. Той го занесе в Мюнхен и каза, че го е хвърлил в някакъв замък или дворец, не помня.
На Алекс пъпът падна в детското отделение. Даже не са го видели. И рекох "ще стане микропедиатър". Неонатоложката каза "а, защо не и макро" Simple Smile

ед. just_an_ODDalisque бих те замолила да намалиш аватара си.

# 13
  • Мнения: 1 674
Нашето си е вкъщи.Защо изобщо трябва да се хвърля някъде? newsm78.Не вярвам на суеверия

# 14
  • Мнения: 151
Пъпа и на моето момченце си е в къщи в една книга

Общи условия

Активация на акаунт