DIETA help

  • 1 604
  • 12
  •   1
Отговори
ZDR na vsi4ki za 1 pqt pi6a v tozi forum
izvenete me ako temata mi e banalna  i ima takava ve4e
molq vi predlojete mi dieta no takava ot kayato da si zapaza kg
imam da svalyqm 18 kg  pomognete mi s predlojenia ,pravila sqm pier dyukan,le4eben glad ,yaponsko 4udo i 6okoladova ot vsi4ki ka4ih vklu4itelno i ot hipocloriynata ....


mersi predvaritelno

# 1
  • София
  • Мнения: 39 757
Цитат
ЗДР на всички за 1 пят пиша в този форум
извенете ме ако темата ми е банална  и има такава вече
моля ви предложете ми диета но такава от каято да си запаза кг
имам да свалъям 18 кг  помогнете ми с предложения ,правила сям пиер дюкан,лечебен глад ,японско чудо и шоколадова от всички качих включително и от хипоцлорийната ....


мерси предварително

ZDR na vsi4ki za 1 pqt pi6a v tozi forum
izvenete me ako temata mi e banalna  i ima takava ve4e
molq vi predlojete mi dieta no takava ot kayato da si zapaza kg
imam da svalyqm 18 kg  pomognete mi s predlojenia ,pravila sqm pier dyukan,le4eben glad ,yaponsko 4udo i 6okoladova ot vsi4ki ka4ih vklu4itelno i ot hipocloriynata ....


mersi predvaritelno

# 2
  • Мнения: 0



здр аз съм арден54 най накрая се регистрирах
извинете за  грешното писане

# 3
  • Мнения: 4 784
Защо не се обърнеш за съвет към диетолог специалист?

# 4
  • Мнения: 312
От почти всяка диета, която прилагаш, след това можеш да си запазиш килограмите,
ако правилно се захраниш и продължиш да внимаваш.
Няма такава диета, която, като я приключиш, да започнеш да ядеш много и да си запазиш килограмите.
Ако имаш някакъв здравословен проблем, наистина е най-добре при специалист.
Успех!

# 5
  • Мнения: 0
била съм на диетолог (лечебен глад) спазвах всичко но след 2 месеца качих 5 те кг после пих хапчта от които качих 10 и така станаха 15  ....

# 6
  • Мнения: 1 432
Не си свалила от Дюкан?
А плодове,4ай и мед?

# 7
  • Мнения: 0
свалих от плодове и 4aи а дюкан я  спрях свалих  само 1 кг за седмица

# 8
  • Мнения: 1 599
lisa13  започни едно здравословно хранене, което на теб самата да ти допадне и което едва ли не можеш цял живот да го правиш ... ако си човек , който много обича месо диетата за теб е Дюкан, ако обичаш да ядеш само плодове плодувай ... в нашата тема на Ипократис се яде умерено, но всичко : плодове, зеленчуци , месо и сладко Wink (1 път седмично)... ако искаш заповядай в нашата тема


НО това което е най - важното няма диета която се прави 1 - 2 месеца и после ядеш на корем и си слаба... за да си слаба трябва умерено хранене с избягване на сладко, пържено , фаст фуд и тн

# 9
  • Мнения: 312
Като написах "почти всяка диета" исках да изключа точно "лечебният глад", който за мен не е никак лечебен и е пълна глупост. Прилагала съм подобен драстичен глад още преди 10 години и резултата беше за 10 дни - 7 кг и после +10 кг. Така че прави си изводите. Виждам, че и при теб подобно се е получило.
Аз съм на Дюкан. Не разбрах защо си го спяла. Карала си само една седмица, през която си отслабнала само 1 кг ли? Ако е така, мисля, че трябва да си по-търпелива. С магическа пръчка няма да стане. Бързото сваляне не е здравословно и после се връщат килата с пълна сила. Ако Дюкан не ти понася има други разумни диети. С тотален глад обаче, не ти препоръчвам да се захващаш.
lisa13 
НО това което е най - важното няма диета която се прави 1 - 2 месеца и после ядеш на корем и си слаба... за да си слаба трябва умерено хранене с избягване на сладко, пържено , фаст фуд и тн
Ето с това съм абсолютно съгласна.

# 10
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Прегледай диетите от 1-ва страница на форума, има такива, които не си изпробвала, ако някоя се приближава до начина ти на хранене - започвай я. Включи и спорт - хранителен режим + спорт е здравословният начин за отслабване.Успех Hug!

# 11
  • Мнения: 0
здр някои знае ли от къде мога да си изтегла книга за френска диета  Thinking

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 247
по-скоро последвай съвета на аелис - мнението преди последното твое.
има много диети тук, с които момичетата свалят успешно и си държат килограмите. просто трябва малко да почетеш и да прецениш коя диета е за теб. успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт