Въпрос за бременност..

  • 758
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Въпрос към майките и знаещите,че трябва да помагам на приятелка. Значи вчера е правила секс сутринта,но е имало гаф,овулацията смята че е утре.Да пие ли Ескапел или не.По принцип не иска,защото е пила,и е  имала страшно объркване с хормоните,два пъти кръвотечение в рамките на месец и разни такива.Какво да я посъветвам,понеже аз явно не ги разбирам много.

# 1
  • Мнения: 510
От тези хапчета е нормлно да се объркат хормоните Peace все пак са противозачатъчни в доста по-висока концентрация.Както и 2 кръвотечения за месец след приема му не са изключение.Знам,че не е хубаво да се приемат повече от 2 макс.3 пъти в годината и на кратки интервали от време, но все пак е по-малкото зло спрямо една нежелана бременност и не дай Боже аборт! А за в бъдеще да си помисли за по-сигурен метод за предпазване от нежелана бременност Wink

# 2
  • Мнения: 1 545
От тези хапчета е нормлно да се объркат хормоните Peace все пак са противозачатъчни в доста по-висока концентрация.Както и 2 кръвотечения за месец след приема му не са изключение.Знам,че не е хубаво да се приемат повече от 2 макс.3 пъти в годината и на кратки интервали от време, но все пак е по-малкото зло спрямо една нежелана бременност и не дай Боже аборт! А за в бъдеще да си помисли за по-сигурен метод за предпазване от нежелана бременност Wink
Абсолютно подкрепям!

# 3
  • Мнения: 1 335
Ако е сигурна, че овулацията предстои и не желае евентуална бременност, по-добре да пие.
Животът на сперматозоидите в благоприятна среда може да достигне 5 дни.
Въпросният медикамент наистина води до хормонален дисбаланс и могат да се очакват нарушения с цикъла. Няма да е лошо да звънне на гинеколога си ако е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт