Капки,който ги няма в България

  • 1 785
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен.Дъщеря ми получи възпаление на очите и от кортизона,с който я лекувахме получи потъмняване на зеницата и ни изписаха капки Clarvizol,който да си ги вземем от Испания ако можем, защото в България има заместител,но по-лош.От Испания обаче не ги дават без рецепта.Знаете ли в България аптеки,който имат практика да поръчват от чужбина?

# 1
  • Мнения: 382
В Гърция дали ги продават,мога оттам да ги взема ако ги има.Разпитай Hug.

# 2
  • Мнения: 1 545
Здравейте и от мен.Дъщеря ми получи възпаление на очите и от кортизона,с който я лекувахме получи потъмняване на зеницата и ни изписаха капки Clarvizol,който да си ги вземем от Испания ако можем, защото в България има заместител,но по-лош.От Испания обаче не ги дават без рецепта.Знаете ли в България аптеки,който имат практика да поръчват от чужбина?
Няма ЛЕГАЛНА аптека в България, която да поръчва от чужбина.Законово не е разрешено.
Имаш два варианта, да ги търсите другаде освен в Испания или да ви напишат от тук рецепта. Чувала съм, че в някои страни става с рецепта от тук. Другия вариант да вземете тези, които ги има у нас. Тава са КАТАЛИН.Те имат същата концентрация и са японски по произвоство и не бих казала, че са по-лоши.

Общи условия

Активация на акаунт