служ.бележка за доходите за детски надбавки по време на майчинство

  • 12 462
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!Дъщеря ми е родена на 14 ноември 2007г.Декември месец тази година трябва да пот дам документи отново за детски надбавки,но сл.бележка за доходите една год.назад от къде се взима подеже през цялата год.съм в майчинсто.От НОИ или пак от работодателя.Моля,ако някой знае да ми пише.Благодаря!

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Работодателя ви трябва да ви я издаде, независимо че ще е с доход 0,00 лв. Данните ще ги вземат по служебен  път от НОИ

# 2
# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Едно малко допълнение от мен. Работодателят ще запише в сл.бележка дохода по месеци /май не за всички е 0.00лв, нали 9м. са платени newsm78/. За месеците, в които доходът действително е 0.00лв. помоли да посочат основанието.
една позната беше изпадала в подобна глупава ситуация, не че за предходните месеци, в които доходът не е 0.00лв. беше посочено основание де

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Едно малко допълнение от мен. Работодателят ще запише в сл.бележка дохода по месеци /май не за всички е 0.00лв, нали 9м. са платени newsm78/. За месеците, в които доходът действително е 0.00лв. помоли да посочат основанието.
една позната беше изпадала в подобна глупава ситуация, не че за предходните месеци, в които доходът не е 0.00лв. беше посочено основание де

Дори да сте получавали обезщетение за болничен, ако е платено директно от НОИ дохода пак е 0,00. Има суми в тази графа само ако работодателя ви е изплащал обезщетението

# 5
  • София
  • Мнения: 426
Нещо не мога да схвана майчинството влиза ли в тези 300лв на човек които са прага за да се взимат детски аз съм по майчинство от 18 февруари 2007 и до сега детски не съм вземала как дохода ще ти е 0 лв като взимаш 220лв майчинство

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Работодателя издава бележката за платения от него доход, другото е платено обезщетение от НОИ

# 7
  • Мнения: 750
Аз като подавах документи за детски надбавки, в служебната бележка ми се вписа сумата на майчинството, т.е. 12 м x 220 лв. в моя случай. В документите за социалните се отбелязва, че си майка в отпуск по майчинство.

Общи условия

Активация на акаунт