Цветна снимка на тръбите

  • 741
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Видях, че има такава тема от 2004-та. Време ли е за нова? Мисля, че е.
За мен цветната снимка беше най-важното изследване и наистина показа какъв ми е проблема. А когато се говори за проблема той се решава по-лесно.
Чудя се дали е редно да опиша в детайли преживяването за да са запознати тези, на които им предстои?

# 1
  • Близо до София
  • Мнения: 896
на 3-та страница има тема "Цветна снимка", тя е пусната октомври 2007 г. и последно момичета са писали в нея на 22 октомври 2008 г.
Аз лично смятам, че е по полезно всичко по темата да е на едно място, а не в 3, 5, 10 различни теми.  Naughty Смятам, че нова тема не е нужна, по-добре пиши във вече съществуваща.

# 2
  • Мнения: 284
zorika  
Може да разкажеш ако искаш
На мен ми предстой хидротубация , но мисля да я отложа за следващия месец, защото имам невероятна болка в яйчниците.
Най странното е че док не може да разбере защо ме болят.
Според него няма причина, но вече 3 месец имам болки и антибиотиците не помагат.
Лично на мен ще ми е от полза да разбера нещо и за цветната снимка

# 3
  • Мнения: 278
на 3-та страница има тема "Цветна снимка", тя е пусната октомври 2007 г. и последно момичета са писали в нея на 22 октомври 2008 г.
Аз лично смятам, че е по полезно всичко по темата да е на едно място, а не в 3, 5, 10 различни теми.  Naughty Смятам, че нова тема не е нужна, по-добре пиши във вече съществуваща.
Благодаря за забележката, но аз не открих тази тема, когато ми трябваше. Сега, когато я прочетох мога да кажа, че нямаше да ми е от полза. Важно е не само да се задават въпроси, но да има кой да отговори на тях.
При мен снимката показа запушване на едната тръба, а другата е нагъната. Важно е да се знае, че манипулацията е болезнена, но всяка жена я понася по различен начин. Болката идва от вакума, който се създава при защипване на шийката на матката и "изливане" на екстрактното вещество. Цялата процедура трае не повече от 10-15 мин. Чувствах известен дискомфорт два дни след това, покуване на корема, болки и кървене от защипването.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 11:26 от zorika

# 4
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Зорика, това не беше забележка а изказано мнение.
Ако тогава когато си търсила инфо за цветната снимка и си беше задала въпросите, на които не си намерила отговор, в някоя от темите за цветна снимка съм сигурна че щеше да получиш отговори от момичетата. И така доста повече информация щеше да има на едно място.

Прекрасно е това че искаш да споделиш преживяното, и как протича процедурата. Аз просто изказах мнение, че е по-добре цялата информация да е на едно място.   bouquet

П.П. между другото открих още една тема "Цветна снимка" пусната от началото на октомври 2008 г. намира се на 5-та стр. , където и ти си писала. Можеше там да опишеш това, с което искаш да помогнеш на други жени.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 11:52 от dessiko

# 5
Зорика, това не беше забележка а изказано мнение.
Ако тогава когато си търсила инфо за цветната снимка и си беше задала въпросите, на които не си намерила отговор, в някоя от темите за цветна снимка съм сигурна че щеше да получиш отговори от момичетата. И така доста повече информация щеше да има на едно място.

Прекрасно е това че искаш да споделиш преживяното, и как протича процедурата. Аз просто изказах мнение, че е по-добре цялата информация да е на едно място.   bouquet

П.П. между другото открих още една тема "Цветна снимка" пусната от началото на октомври 2008 г. намира се на 5-та стр. , където и ти си писала. Можеше там да опишеш това, с което искаш да помогнеш на други жени.
Peace Peace Peace
подкрепям напълно! едни и същи теми пълнят форума, а човек ако се зачете внимателно открива доста отговори на въпросите си.

# 6
  • Мнения: 278
Зорика, това не беше забележка а изказано мнение.
Ако тогава когато си търсила инфо за цветната снимка и си беше задала въпросите, на които не си намерила отговор, в някоя от темите за цветна снимка съм сигурна че щеше да получиш отговори от момичетата. И така доста повече информация щеше да има на едно място.

Прекрасно е това че искаш да споделиш преживяното, и как протича процедурата. Аз просто изказах мнение, че е по-добре цялата информация да е на едно място.   bouquet

П.П. между другото открих още една тема "Цветна снимка" пусната от началото на октомври 2008 г. намира се на 5-та стр. , където и ти си писала. Можеше там да опишеш това, с което искаш да помогнеш на други жени.
Peace Peace Peace
подкрепям напълно! едни и същи теми пълнят форума, а човек ако се зачете внимателно открива доста отговори на въпросите си.
Както писах по-горе, не можах да открия отговорите в посочените теми, за това пуснах нова. Явно и вие не сте дочели. Моля да не се коментира това повече, помолила съм модератора да заключи темата ми.
Но пак повтарям, в онези теми няма информацията която ме е интересувала и мен и други момичета.

Общи условия

Активация на акаунт