Детска Ясла 70, кв. Орландовци, ул. Ком 24

  • 4 666
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Здравейте,
Някоя мама има ли малко информация за тази ясла? Как стават записванията след като не съществува в сайта на ИСОДГ?
Опитах да потърся информация за нея във форума, но не открих нищо. Ще се радвам ако някой ме насочи  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 481
Здрасти  Peace

Инфо в сайта няма, защото приема в Яслите (които не съм към ОДЗ-та) все още е на място, и не касае системата. Подава се молба свободен текст до Завеждащата г-жа Лазарова.
Какво инфо те интересува?! Голямото ми дете го отгедаха там, а сега и малкото. В една и съща група. Много са ми сладки лелите там. От доста години са, въпреки текучеството и ниските заплати. Големия ходеше с голямо удоволствие, не е боледувал много. Малкия ходи от 2 месеца и почти свикна  Laughing Сутрин още мърка, ама по-скоро по традиция вече  Mr. Green

Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 434
Благодаря за информацията..
Вече ходихме и се записахме за догодина Heart Eyes
Това, което ме интересува е има ли някакъв период на привикване (да оставяш детето само сутрин) и дали трябва да съм я отказала от памперсите или там ще помагат?

# 3
  • Мнения: 481
Ми честито  Peace
Първата седмица е до обяд. Обядва и си го взимаш към 12:15. От втората спи там. Първите дни се обаждаш към 13:30 за проверка, ако детето е разстроено и незаспало си го взимаш.
На гърне ги слагат минимум 3 пъти на ден и спомагат за по-лесно отказване от памперси, ако не си го направила преди това. Не е задължително обаче.

# 4
  • Мнения: 434
Благодаря за вниманието..
Имам само още едно питане. Сега детенце яде само пасирано... предполагам, че докато дойде време ще съм я научила да дъвче, но трябва ли да я науча да яде сама?! newsm78

# 5
  • Мнения: 7 821
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341965.0 тук попитайте за реда в яслите.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 249
Трекс, не е задължително. И моя Убавец ходи в тази ясла, но е в друга група Wink Лелите ги хранят. Дори той прояде там...

Общи условия

Активация на акаунт