Баня с две мивки

  • 1 883
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 271
Моля, обяснете ми, за какво се слагат по две мивки в домашните бани? Все по-често по разни сайтове забелязвам тази тенденция и колкото и да се напъвам, не можах да си дам разумно обяснение...

# 1
  • Мнения: 1 632
За да не се бутате с половинката на мивката Laughing
Страшно е удобно,особено за сутрин когато всички бързаме.

# 2
  • Мнения: 511
Това май не е тенденция.Винаги по филмите родителската спалня е с две мивки.За да се миете с МИЛОТО сутрин заедно и всеки да си има свое кътче за личните неща Peace

# 3
  • Мнения: 2 164
За да не се бутате с половинката на мивката Laughing
Страшно е удобно,особено за сутрин когато всички бързаме.

Мда, сигурно е голям кеф, което върви с голяма баня, естествено. С отделни тоалетни принадлежности към всяка мивка.  Heart Eyes

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 655
Някой ден ... като събера пари за ремонт на банята... и аз ще си сложа две мивки, НО на различна височина. Една по-ниска за мен и децата, друга за да му е кеф на моя огромен мъж, пък постепенно ако децата са се метнали на баща си ще отидат на високата мивка.

# 5
  • Мнения: 3 675
За първи път чувам за такова нещо, сега мивките са баня ги правят много изчанчени и футуристични. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 632
За първи път чувам за такова нещо, сега мивките са баня ги правят много изчанчени и футуристични. Mr. Green
В това няма нищо изчанчено,и е доста старо като идея.

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз проблем нямам, мъжа ми и сина ми не понасят вода на лицето си, така, че рано сутрин мивката е изцяло на мое разположение.  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 3 770
В къщата сме проектирали точно такава двойна мивка.Идеята е както са казали по-горе - да не се бутаме сутрин , той докато се бръсне , аз мога да си свърша моите си работи !  Peace

# 9
  • Мнения: 1 152
Решила съм го! В следващата ни баня задължително 2 мивки!  Mr. Green А сега сутрин и вечер се чакаме .... ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 305
Две бани вършат същата работа.  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Две бани вършат същата работа.  Laughing

Даже по-добра, стига да ги има Grinning

# 12
  • Мнения: 1 558
Ми то в наш`та малка баня откъде място за втора мивка  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 4 035
По-добре 2 бани, отколкото 2 мивки.  Laughing Но пък ако много се обичате и държите всяка секунда да сте заедно- по-добр в една. Преди време четох,че Виктория и Дейвид Бекъм си сложили и 2 цукала в тоялетната- да са заедно винаги и по всяко време.  Joy

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Ние имаме два душа.
Спонтанно решение още като бяхме гаджета с мъжа. Сега двете деца задължително искат да се къпят заедно.....супер удобно е.

Общи условия

Активация на акаунт