Въпросче за разходките

  • 1 324
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, мами! Искам да ви попита колко често и по колко време разхождате децата си? Имам си щерка на 3 месеца, която взе че нещо се по разболя и се започна - ама ти сега няма да я извеждаш, ама не може да правите такива дълги разходки (става въпрос за разходките след оздравяване й разбира се), ще излизате от 13 до 14 часа и т.н. Всички близки и познати се изредиха да дават акъл, разбира се повечето от тях са на мнение, че разходките било то и по-дълги, примерно сега през есента от 12 до 17 часа могат да бъдат само полезни. Моля ви споделете вашия опит.

# 1
  • Мнения: 4 433
Извеждам го сутрин към 10 и след обедния сън в 15:30
Кики дори и да е болно чистия въздух добре влияе,особено слънцето на хремата

# 2
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не се притеснявай, времето все още не е студено навън. Извеждай си я от 12 до 17 часа. Аз също извеждам моя "малък господин" в този интервал от деня.

# 3
  • Мнения: 4 784
На твое място, ако малката се чувства добре, не бих я лишавала от разходка на чист въздух в удобно за вас време без да се съобразявам с акълите на близки, роднини и тем подобни.

# 4
  • Мнения: 1 763
От 12 до 17ч е чудесен вариант. Чистият въздух разсейва( не можах да измисля по-подходяща дума) вирусите и навън е по-малко вероятно да се разболее, отколкото на затворено.

# 5
  • Мнения: 349
Хубаво е, че можеме да се радваме на все още такова хубаво време.  Ако не ги азхождаме сега, в студовете ли ?
От 12 до 17 ч. е най-топлото през деня, така, че спокойно се разхождайте  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Преценявай времето, ако няма вятър, няма никакъв проблем да е навън. Тя е в количка, добре облечена и топло завита.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да си гледат работата тези натрапници. Crossing Arms
Детето си е твое. Naughty
Всеки ден излизаме

# 8
  • Мнения: 19
Много ви благодаря за бързите отговори Hug Утре ще мога спокойно да стегна дисагите и ... хайде на разходка Laughing

# 9
  • Канада
  • Мнения: 494
Баткото беше на 5 месеца,когато тук дойде лютата зима-извеждах го всеки ден,понякога по два пъти,не зависимо от времето.Детето се чувстваше отлично.
Малкия съм го извеждала само два пъти до сега на разходка,но той е още съвсем малък,а тук Т са около нулата вече.Но пък като излизам насам натам с колата го мъкна навсякъде с мен,че няма кой да го гледа.
Така че,изобщо не им обръщай внимание на околните.Детето си е твое и ти най добре знаеш кое е добре за него!Аман от акъли! ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 367
Детето ти е още малко,така че като стои добре закътано в количката,няма никакъв проблем да е навън повече време.Както вече са ти писали,чистият въздух и слънцето влияят положително на оздравяването.Аз доскоро оставях сина ми да си изкара предиобедния сън навън,но вече не го правя.Все пак се събужда затоплен и веднага бърза да слезе да играе.Бяга,поти се...Затова излизаме след като се е наспал.А твоето детенце стои непрекъснато в количката и щом е подходящо облечено и завито,няма от какво да се тревожиш.Стойте си навън колкото ви е приятно,че скоро ще се затворим вкъщи....

# 11
  • Мнения: 62
И моята дъщеря е на 3 месеца,извеждам я на разходка всеки ден между 12 и17 часа.Възползвам се от всеки хубав ден,защото зимата във Варна е доста ветровита и тогава повече ще си стоим в къщи.

# 12
  • В страната на чудесата!!!
  • Мнения: 24
И моето бебче е на 3 месеца но и ние излизаме след 12 . Не обръщам внимание на упреците и намеците. Според мен чистия въздух калява!  Дори и сняг да завали пак ще излизаме поне за по 20 -30 мин.  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 544
Хубаво е, че можеме да се радваме на все още такова хубаво време.  Ако не ги азхождаме сега, в студовете ли ?
От 12 до 17 ч. е най-топлото през деня, така, че спокойно се разхождайте  Peace

И моето мнение е същото.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 367
Само да добавя,избягвай да извеждаш детето,ако има мъгла.Дори да е ветровито,пак можете да излизате,но с дъждобрана на количката,за да пази от вятъра.За дъждовно време-то сигурно и на теб няма да ти се излиза  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт