НЕКАДЪрни ''доктори''

  • 2 188
  • 9
  •   1
Отговори
  • там край реката
  • Мнения: 104
Predlagam tazi tema za6toto mnogo mai4eta sa postrdali ot takiva.A sega az iskam da vi razkaja za moite doktori: d-r Zdravkova,d-r Antonov i d-r Na4ev,tova sa horata pri koito rajdah az.Prevarnaha nai-svetliat den v jivota mi v ad.Podlojiha me na vsi4ki gadosti prez koito meje da mine edna rodilka.1 ne sa videli 4e papnata vrav e opletena,2 sled koeto se ma4ih da rodq normalno,3 re6iha da mi pomognat i da me natiskat s lakti doktor Antonov dori se otpusna otgore mi,4 vidqha 4e ne stava i smetnaha za neobhodimo da izvikat na pomo6t FORCEPSA-mili mami predi da po4nete da rajdate opitaite pismenno dase otkajite ot tozi ured ako e vazmojno,adski silno boli,imah 4uvstvoto 4e mi rejat leviqt krak i nakraq re6iha da me operirat.Ot sredata na razdaneto im se molih da me operirat,no ne ako bqh dala nqkoi lev sigurno 6te6e da stane ,no koi misli za tova.Slava bogu rodi se bebe Dimitar,koeto e izplakalo i e sprqlo da di6a...........spasiha go,a men d-r Zdravkova me za6i se edno me e karpila kiorava baba.PARVATA MI MISAL BE6E KATO SE SABUDIH OT UPOIKATA DA VIDQ DALI IMAM NOMER4E,VIDQH 4E IMAM,KAZAH SI E I DETETO E JIVO.Tova prjivqh az prez tozi nai-o4akvan den v jivota mi.Ostanaha mi dalgite no6ti s ko6mri mnogo vaprositelni i edna diagnoza Koksartroza.Vsi4ko tova se slu4i v Shumen,a d-r Zdravkova se polzva s edno ot nai-dobrite imena,d-r Na4ev e zavejda6t na cqlata ginekologiq,gorko na bade6tite mami v Shumen. O4AKVAM I VA6ITE RAZKAZI. Wink

# 1
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
jujkakrujka Да ти е жив и здрав малкия Митко,но мисля че темата не е за нашия под форум.

# 2
  • там край реката
  • Мнения: 104
?

# 3
  • Мнения: 1 668
Дали ако беше отказала форцепс детето ти щеше да е живо? И затова, че ражодането не е минало по ноти означава ли, че лекарите са некадърни. Не винаги може да се види омотана пъпна връв и може да се предвиди какъв ще е края на раждането. Помисли си по темата, че всичко е добре, когато свършва добре и се се замисли, че най-вероятно са спасили твоя живот и живота на бебето ти.

# 4
  • Мнения: 3 016
Най-важното е че сега си имаш живо и здраво бебе. Не че се забравят спомените ,но ............такава е нашата здравна с-ма. Ако плащаш си ок ,иначе на късмет.

# 5
  • Мнения: 9 814
Много са "лекарите" в тази държава.
Знам че на чужд гръб и сто тояги с малко, но е по- важно, че детенцето ти е живо и здраво.

# 6
  • Мнения: 340
От разказа ти изобщо не може да се прецени дали са некадърни лекарите.  Ти не знаеш ли, че има и трудни раждания, които не минават бързо и леко и се налагат интервенции като форцепси, епизиотомии, натискане на корем и т.н.?  Това че не са преминали към операция, а са направили всичко възможно да родиш нормално е похвално.  Операцията си идва с рискове, които не са за подценяване.  И как прецени, че лекарката те е шила като "кьорава баба"?  Ти колко родилни шевове си виждала в живота си и от къде знаеш кои са направени компетентно и кои не?  Като гледам не блестиш с медицински познания...

# 7
  • там край реката
  • Мнения: 104
Moje bi ne sam se dooto4nila za vsi4ki koito mislqt 4e gre6a 6te dooto4nq nqkoi podrobnosti:visoka sam 1.50,rodih bebe 3.900.S moite razmeri se predpolaga6e 4e 6te e trudno,no pak 4ak tolkova.Kogato me vidq d-r Zdravkova parvoto koeto kaza e 4e bebeto e golqmo i nqma da moga da rodq normalno.I vapreki tova re6i da me ostavi da se ma4a.Kontrak4iite mi zapo4naha da otslabvat a bebeto ne be6e po4nalo da izliza.Tova da be6e samo kato se sabudih popitah za bebeto i edna aku6erka se razvika sqka6 koiznae kakvo sam napravila.Otnosno 6eva sled rajdaneto hodih na pregled doktorkata kato me vidq i stana lo6o:na mesta e opanat na mesta e uvisnal zapo4na da se infektira.Dva meseca sled men operiraha maika mi e neinata operaciq nqma6e ni6to ob6to s moqta.Ima edni 6evove koito se nari4at kozmeti4ni ,no az ne bqh kasmetliika da mi napravqt takav.Otoplennie nqma v tazi bolnica vsi4ki bolni hodqt s pe4kite a ako e po spe6nost da te priemat i nqma6 pe4ka umira6 ot stud dokato rodninite ti donesat.Az si bqh vzela,no deteto mi be6e na drug etaj pe4kata be6e s nego ,dobre 4e ima6e i druga rodilka 4e se toplihme s neinata pe4ka.Nqma6e da e problem ako se slu4va samo na men,no tova e redovna praktika,moq bratov4edka rodi predi dve godini i s neq se slu4i sa6toto,s razlikata 4e na neinoto dete mu predstoi operaciq.Mislq 4e ne trqbva de si zatvarqme o4ite pred faktite.Imenno za6toto si mal4im i si mislim 4e na nas nqma da ni se slu4i sme v tova polojenie.Skapa Boa koqto me napada6  pomisli malko 4e utre moje da si ti ili nqkoq tvoq blizka na moeto mqsto.

# 8
  • Мнения: 822
Радвай се ,че е по-малкото зло. Peace                                                                                            П.П. Моля пиши на кирилица!

# 9
  • Мнения: 1 484
imam  poznata  koqto  to4no  takiq  idioti  q  ma4ixa  po  sa6tiq  na4i  i  sega  malkata  e  s  mnogo  yvregdaniq  po  krakata  kadeto  sa  q  darpali  da  izliza   radvai    4e  nqma  drygi  posledstviq  da  ti  e  givo  i  zdravo   detence

Общи условия

Активация на акаунт