Какво да закусваме?

  • 2 387
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 593
  Сина ми е на 8мес. и сутрин не иска нищо др. освен мляко. Като се събуди, му предлагам попара или обикновени бисквити с чай, но не иска нито едното нито другото Cry Една познта ми препоръча кус-куса на Плазмон....   и него не хареса Rolling Eyes   Моля споделете, да го оставям гладен докато реши че ще яде или да си му дам млякото? Вие как бихте постъпили?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами детето е на 8 месеца, така че няма никакъв проблем да си яде млякото, щом го иска. Изчакай известен период и пак му предложи попарата. Или му направи бисквити с АМ.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 735
На дъщеря ми и до сега първото хапване е АМ,а може да слагаш и бисквитки пр. плазмон.Чак след около два часа си хапва попара или други неща.Даже и след годинка детето трябва да приема мин. 500мл АМ или кърма на ден,камо ли на 8мес.Сега погледнах в книгата сутрешното мляко за 8-ми мес. е около 160-200мл.

# 3
  • Мнения: 2 660
Нищо, ще наваксате с попарата по време на закуската в 10 или на следобедната закуска. Ако няма някаква сериозна причина, следвай естестения апетит на детето - природата си знае работата.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Моето дете е на 2.6 г. и закусва с Нестле -Джуниър CrazyЛично аз не виждам проблем,а и детето не остава гладно.

# 5
  • Мнения: 498
И моята щерка до година и половина закусваше мляко,не искаше нищо друго.Не виждам проблем. Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Щом си търси млякото му го давай.Моя например още яде мляко преди заспиване и не вечеря.Е, хапва по нещо от нашите чинии, но не винаги и не толкова, че да се нахрани.Нямам намерение да му го спирам.

# 7
  • Мнения: 593
Е, малко ме поуспокоихте момичета Hug   bouquet

Ама нали ме разбрахте това му е всъщност второ ядене, сутринта към 5,6 пак си пие мляко!

# 8
  • Мнения: 262
Бях пускала подобна тема - Закуска за 8 месечно бебе, та там споделих че също като вас, не яде попари. Вече сме почти на годинка и продължава като се събуди в 8-8,30 да пие само мляко и чак към 10,30 нещо друго като междинна закуска.
 Следвай си детето, аз даже се радвам че не отказва млякото и има три пъти мляко за 24ч.

# 9
  • Мнения: 9 814
Е, малко ме поуспокоихте момичета Hug   bouquet

Ама нали ме разбрахте това му е всъщност второ ядене, сутринта към 5,6 пак си пие мляко!

Няма значение, че пие мляко по два пъти сутрин.
Нали не е гладен?

# 10
  • Мнения: 1 187
Една от грешките, които направих със сина си е да следвам книгиге относно хранене. Ако имам второ дете, не бих насилвала нещата. Нека си пие млякото, за другите храни има време.

# 11
  • Мнения: 9 973
мляко,а след 1ч. предложи закуска
ние сме така

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Е, малко ме поуспокоихте момичета Hug   bouquet

Ама нали ме разбрахте това му е всъщност второ ядене, сутринта към 5,6 пак си пие мляко!

Дъщеря ми е захранена след 6 навършени месеца и основната и храна до година и нещо беше мляко/кърма PeaceБисквите опита към 2 годишна Crazy

# 13
  • Earth
  • Мнения: 1 952
При нас още закуската е мляко към 7.30-8.00..после чак яде друго - към 10-10.30

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Моята дъщеря вече е на 3г и все още сутрин пие само мляко.Какво ли не съм предлагала.....

Общи условия

Активация на акаунт