имам сиптоми но ме е страх от-

  • 2 937
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте  Hug знам че някои от вас ще кажат търси из темите не ни занимавай,но тайно се надявам някои от вас да ми обърнат внимание. Embarassed
 ooooh!Преди 4 месеца преживях спонтанен аборт в 9г.с но от миналия месец подновихме опитите за бебе миналия месец нищо но този месец преди седмица много ми се гадеше сутрин с кафето и цигарките,подут ми е корема даже милото ми вика "сумалийче" но не исках да се самонавивам много ми се спинка все едно не съм спала като правим секс със съпруга ми много ме боли отдясно,но и главоболието не го изключваме но и по принцип си ме боли главата.Трябва да ми дойде на 4 но подраних с теста оказа се отрицателен какво ще ми кажете имам ли надежда благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 282
bubeto_86 съжалявам за загубата ти, знам как се чувстваш, а надежда винаги има! Но изчакай и ако ти закъснее МЦ тогава си направи тест или пък сега си направи кръвен! Успех!

ААА и спри цигарите щом бебеправите - един приятелски съвет Hug

# 2
  • Мнения: 191
Съжалавам мила,но само от гаденето и от спинкането неможем да ти кажем ''бременна си''.Аз всеки месец имам симптоми на бременност,но нищо,ето този месец и на мен ми беше лошо,кореме ми е надут,гардите ме болят и сутринта ми дойде,по-добре си изчакай датата и докъто не видиш двете черти никой неможе да ти помогне.Късмет  Hug

п.п Както вика Карамел,чакане му е майката  Peace

# 3
  • Мнения: 25
много мерси знам че не можете да ме зарадвате само от симптомите , но на мен не ми се гади всеки месец това е интересното но много ви благодаря продължавам Praynig дано господ ме чуе  Cry и всички които искаме деца да не трябва да чакаме много време за да се зарадме  Wink от мен   bouquet може пак да съм настинала

# 4
  • Мнения: 332
Чакане му е майката, наистина, рано е за тест, изчакай закъснение Peace

# 5
  • Мнения: 25
да знам че е чакане и секс всеки ден чакането ми е трудно но със секса се справяме сигурно имаме пропуск за целия месец 2 дни което ми дава надежда да сме свършили работа но до вторник ще полудея

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
да знам че е чакане и секс всеки ден чакането ми е трудно но със секса се справяме сигурно имаме пропуск за целия месец 2 дни което ми дава надежда да сме свършили работа но до вторник ще полудея
За съжаление това,че сте го правили всеки ден далеч не е гаранция,че е станало нещо!А по въпроса ти-тест,правен 5 дни преди М рядко показва бременност,дори такава да има.УСПЕХ Hug

# 7
  • Мнения: 2 926
Както вече са ме цитирали Simple Smile "Чакане му е майката"
Аз също изпитвам панически страх от резултат "-"
За това и не си правя тестове.Зарекох се вече, че от тук нататък ще чакам 7 дни зкъснение и тогава ще правя тестове!

# 8
Abe spored men iakoto praskane mu e maikata... Iaze jenta taka ia opiniah che 7 chaaveta mi rodi.

# 9
  • Мнения: 2 926
Боже каква оригиналност.
Страхотен си!Жесток!Неотразим!И толкова умен....

# 10
  • Мнения: 1 187
Карамелчето ме изпревари. На такива хора мога само да пожелая никога да не разберат какво е да се молиш за бебче.
Бубе, не се навивай сама, защото после много боли. Съжалявам за загубата ти, знам какво изпитваш. Дано скоро се сбъдне желанието ти.

# 11
  • Мнения: 25
Благодаря на всички от сърце и ако има резултат ще пиша  Peace Praynig Hug до скоро

# 12
  • Мнения: 25
Abe spored men iakoto praskane mu e maikata... Iaze jenta taka ia opiniah che 7 chaaveta mi rodi.
Mislia 4e triabva samo da se radva6 ako vaob6te e taka a ako ne e ne mislia 4e e pravilno da se podigrava6 tuk vseki se opitva da pomogne s ne6to

# 13
  • Мнения: 1 187
Abe spored men iakoto praskane mu e maikata... Iaze jenta taka ia opiniah che 7 chaaveta mi rodi.
Mislia 4e triabva samo da se radva6 ako vaob6te e taka a ako ne e ne mislia 4e e pravilno da se podigrava6 tuk vseki se opitva da pomogne s ne6to
Не се впечатлявай от подобни изказвания. Простотията е масово явление.

# 14
  • Мнения: 165
Бубе най-добре изчакай датата си, ако не дойде, което ти пожелавам, тогава прави тест.Давам пример:аз направих тест 3 дни преди датата си, съответно отрицателен, но взе, че ми закъсня и ето сега съм в 7г.с.Нямах никакви по-различни симптоми от тези,които си имам всеки месец, а именно болки в гърдите, главоболие,виене на свят и т.н Успех и да се похвалиш!

Общи условия

Активация на акаунт