Детски балсам за коса?

  • 8 856
  • 30
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 195
Дъщеря ми е с буклеста коса и всяко сресване (ежедневно или след къпане) е голяма драма. Вие какъв балсам слагате на косите на вашите дребоси? Има ли детски балсам за коса? Уточнявам: предпочитам и ползваме само козметика за деца (Sebamed, Bubchen, Klorane). Единственото, което ми предложиха беше някакъв балсам с картинка на Winx (на незнайна марка), който дори не се и отмива newsm78.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 17:14 от zvanche

# 1
  • Мнения: 10 982
За косата на дъщеря ми ползвам балсам на Chicco и съм много доволна. Вече втора опаковка привършвам от него. Той е предназначен специално за бебета и малки деца, отмива се.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз не съм ползвала, но чувам добри отзиви за балсама на Chicco от мадамските мами.А гледам, че и Linofrina ти го е похвалила.

# 3
  • Мнения: 9 814
Купувам спрей за лесно разресване на Шаума- перфектен е!
Преди купувах балсама на Чико.

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Спрея на Шаума с отмиване ли е или без?

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Мъжа ми донесе от Германия шампоан на Бюбхен за лесно разресване ( 2 в 1 - шампоан + балсам )

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Преди купувах балсама на Чико, сега е със спрея на Шаума без отмиване е. А като беше на 1-2 г. дъщеря ми  слагах бадемово масло, може да стои мазна косата на следващия, но с ресането нямаше проблем, само в краищата слагах.

# 7
  • софия
  • Мнения: 25 195
Знам си аз, че винаги ще ми дадете най-добрия съвет. Ще потърся Bubchen, ако го няма ще си го поръчам да ми го пратят и междувременно ще ползвам Chicco.
Благодаря ви Hug  bouquet

(Не вярвам на нещата без отмиване).

# 8
  • Мнения: 554
Аз ползвам на Орифлейм серум за лесно разресване от детската серия:) Много съм доволна.... без отмиване е и се реши много лесно косичката.

# 9
  • Мнения: 493
Чувала съм от майки,че балсама на Чико е много хубав.

# 10
  • BG
  • Мнения: 1 900
Балсам има и на Чико.

# 11
  • Мнения: 7 723
Мойъте ги разресвам със серум за лесно разресване
на Елсев- Нутри глос. Перфектен е...

...а защо държиш да е детска серия?
Питам си просто... Thinking

# 12
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дъщеря ми ползваше балсама на Чико , но не съм много доволна от него .
Сега и слагам от моя балсам , само в краищата .
Също така от понякога и слагам кристали за коса от моите .

# 13
  • Мнения: 17 401
Чудя се, как може балсамът на Чико да се казва балсам- аз ефект някакъв от него не видях. Отдавна слагам на дъщеря си от моите "химии"- няма друг начин.
Руске, питаш се ти, ама сега като наскачат, ще ти се изясни Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 389
Като ги къпя ги пръскам с моя спрей-Глис и се разресват лесно

Общи условия

Активация на акаунт