Отговори
  • Мнения: 3 988
Не съм на 35, но стремглаво летя натам.  Rolling Eyes Модераторите подканиха за нова тема и ето я нея.  Simple Smile

Някои от нас чакат още първото си дете и се молят чудото да стане всеки месец, други - случайно са забремененли, трети - са решили, че въпреки напредването на годините искат ново попълнение в семейството.

По каквато и причина да пишете тук - пожелавам ви бебето да стане реалност, да е здраво и усмихнато, а вие - много щастливи.  Hug

Успех!
  bouquet

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 16:40 от Кюбит

# 1
  • Мнения: 3 621
И аз да пожелая много късмет на всички, и на тези които вече са видели  EFP и на тези които с трепет чакат да ги видят
 Hug Hug Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
Записвам се и аз в новата тема с надеждата, че много скоро ще ви се похваля с две чертички.
Късмет на всички кандидат-мами от нашата възрастова група! Давайки си кураж тук, всички ще успеем!  Hug

# 3
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен, момичета! Първата тема я следях с голям интерес, но така и не се престраших да пиша там. Но сега искам да се включа и да пожелая на всички бебеправещи - вяра, търпение и УСПЕХ! Този месец навърших 40 год., правим опити за дете от 8 месеца без резултат. Тръгнала съм вече по стандартния /и сигурно дълъг/ път на изследвания, прегледи, страхове,надежди, сълзи и пак отначало в този ред всеки нов месец  Grinning Grinning Grinning Но искрено се надявам и вярвам, че всичко ще бъде наред и ще дочакаме щастливия финал! Hug

# 4
  • Мнения: 78
Записвам се...

# 5
# 6
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравейте и от мен! Hug

в първата тема само надниквах и не се осмелявах да пиша,но...в тази съм в първи редици Mr. Green
наближавам почти 35г и правим опити от близо 10г/с една несполучлива бременност/ - преминахме и преминаваме все още по този трънлив път,но...се надявам и вярвам,че някой ден отново ще видя EFP
успех и много късмет на всички   bouquet

# 7
Записвам се и аз в новата тема с надеждата, че много скоро ще ви се похваля с две чертички.
Късмет на всички кандидат-мами от нашата възрастова група! Давайки си кураж тук, всички ще успеем!  Hug
Praynig Praynig Praynig

# 8
  • Мнения: 379
Хоп и аз запис!!!Нова тема-нов късмет! Two Hearts

# 9
  • Мнения: 96
И аз се записвам,момичета newsm51.АЛБЕНАние с теб сме на едим''кантар'';имам син абитюрент и дъщеря на 13/те са от 1 ми брак/,съпругът ми има син,а това бебе ще ни бъде общо smile3511.Това се казва купон.... #2gunfireНо аз съм оптимист...Така,че мами,които не сте се осмилили на второ или трето ''деистваите''  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте дами, да припомня, че съм на 36 и само здравословни проблеми (инфекции) ми пречат да пробвам за 2-ро. Мъча се да се лекувам вече повече от 1/2 година.  #2gunfire После, живот и здраве...  baby_neutral

# 11
  • Мнения: 96
Пропуснах да напиша,че съм на 37,ще раждам на 38.Целувки на всички и късмет...

# 12
  • Мнения: 1 045
Здравейте и от мен. И аз се записвам в новата тема. Късмет на всички и нека новия месец донесе желаните  EFP  на повечето момичета от нас.

# 13
  • Мнения: 78
sisi_35...радвам се, че не съм сама, но твоето поне е от друг мъж Simple Smile, а моите са все от един. И аз исках да сменя генофонда, ама на с моя пусти късмет...

# 14
  • Мнения: X
Ами да се запиша и аз! Както казват момичетата, нова тема-нов късмет!
Дано успеем скоро всички!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт