Кога Росица има имен ден?

  • 10 505
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 864
здравейте на вси4ки
дано не съм объркала форума
кога Росиц има имен ден? и имат ли въобще?

# 1
  • Мнения: 1 364
Според мен Росица има имен ден на Цветница.

# 2
  • Мнения: 1 029
Според мен Росица има имен ден на Цветница.

И аз така знам.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 587
На Цветница празнува. Peace

# 4
  • Мнения: 8 937
Майка ми е Росица и празнува на Рождество Христово имен ден, също и колежката ми. Тогава празнуват и Радослав и Радослава.

# 5
  • Мнения: 752
Аз знам, че има растение Росица, така че на Цветница

# 6
  • Мнения: 2 161
Цветница! Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 745
Майка ми е Росица и празнува на Рождество Христово имен ден, също и колежката ми. Тогава празнуват и Радослав и Радослава.
това пък по каква причина  Rolling Eyes
и аз си мисля, че е на Цветница по-скоро

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 236
На Цветница! Не знам да има цвете Росица, по-скоро го свързвам с роса, покрила цветята Confused Но със сигурност Росица има имен ден на Цветница, а не на Рождество newsm78


ДАТА                  ИМЕН ДЕН ПРАЗНУВАТ
Цветница (плаващ): Венцислав, Венцислава, Виолета, Върбан, Гиргин, Гиргина, Делян, Деляна, Дилян, Диляна, Здравка, Здравко, Латинка, Лиляна, Лиляна, Маргарита, Невена, Роза, Росен, Росица, Трендафил, Трендафилка, Цветан, Цвета, Цветанка, Цвятко, Цено, Цонко, Цоньо, Цоко, Явор, Ясен

25декември         Емил, Ицо, Ичо, Младен, Радослав, Радослава, Христина, Христо

взето от тук:
http://www.imenata.com/group_names_9.html

# 9
  • Мнения: 298
На Цветница! Не знам да има цвете Росица, по-скоро го свързвам с роса, покрила цветята Confused Но със сигурност Росица има имен ден на Цветница, а не на Рождество newsm78


ДАТА                  ИМЕН ДЕН ПРАЗНУВАТ
Цветница (плаващ): Венцислав, Венцислава, Виолета, Върбан, Гиргин, Гиргина, Делян, Деляна, Дилян, Диляна, Здравка, Здравко, Латинка, Лиляна, Лиляна, Маргарита, Невена, Роза, Росен, Росица, Трендафил, Трендафилка, Цветан, Цвета, Цветанка, Цвятко, Цено, Цонко, Цоньо, Цоко, Явор, Ясен

25декември         Емил, Ицо, Ичо, Младен, Радослав, Радослава, Христина, Христо

взето от тук:
http://www.imenata.com/group_names_9.html


Съгласна съм с това.

# 10
  • Мнения: 3 675
Да, на Цветница. Wink

# 11
  • Мнения: 70
Майка ми е Росица и празнува на Рождество Христово имен ден, също и колежката ми. Тогава празнуват и Радослав и Радослава.

аз мисля Росица на Цветница

а който както си реши, нарече така да го празнува

# 12
  • София
  • Мнения: 154
на цветница Peace

# 13
  • Мнения: 516
Здравейте! Дъщеричката ми е Росица и празнуваме на Цветница! Peace

# 14
  • Мнения: 315
На Цветница, а някои празнуват и на Рождество Христово. Могат да празнуват 2 пъти.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт