Проблеми след лечение със Солкодерм

  • 4 223
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте,
Миналата година декември месец ми откриха 1 външен кондилом на лигавицата и 1 на кожата между ануса и влагалището. Приложиха ми лечение със Солкодерм, което беше много успешно, след това не се е появявало нищо повече  . Пих и изопринозин. Кондиломите си паднаха много бързо и лигавицата и кожата също зарастнаха много бързо. Направих си тест за високо ристови HPV, който беше отрицателен.
Моят приятел пътува и не го бях виждала 7 месеца след процедурата. Т.е. след 7 месеца правих първия си секс след процедурата. Проблемът е че след това видях, че раните са се отворили пак. Не болят много, но мястото стана много чувствително и обикновено трябва да чакам няколко дена докато се оправят, за да мога пак да съм с него. Раничките не са по- големи от  половин зърно ориз. Странното е,че преди да се отворят не се виждат въобще- дори няма и белези. Какаво да направя в този случай и нормално ли е да се случва това след горене със Солкодерм. Ходих на лекар и тя ми каза, че раничката, която се получава е като цепването на устните през зимата. Т.е. нищо страшно. Изписа ми да се мажа с Певарил, но не ми помага. Каза също, че когато родя и се цепна отдоло, сегашния ми проблем ще ми се види като пролетен ветрец пред буря. Каза също и, че като знам че ще ме боли след полов акт няма да мога да се отпусна, което било първи симптом на фригидност.  Cry И аз забелязвам, че като че ли  по- малко се навлажнявам. Моля кажете ми с какво да се мажа и дали лечението ми има повече психологическа основа. Но думата фригидност наистина ме натъжи.
Много благодаря предварително   Hug

# 1
  • Мнения: 287
Имам доста опит в лечението на кондиломи,но запърви път се срещам с такъв проблем;смятам че трябва да се направи по обстоен преглед в областта на измененията-с колпоскоп и да се предпише в зависимост от резултата от прегледа съответен регенерирещ крем.Колкото до "фригидността"-желанието за секс намалява когато има дискомфорт в съответната област;това се случва при всяка жена  в такива случаи.

Общи условия

Активация на акаунт