паста ЛИНОЛА ФЕТ

  • 12 637
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
здравейте,мили дами и скъпи майчици,имам малък проблем за който се обръщам към вас.На моето слънчице на челото му се появи като изпръхнала кожичка и се бели.Днес бяхме на консултация и лекарката ни изписа една паста ЛИНОЛА ФЕТ!Моля ви ако някоя от вас я използвала да каже какви са отзивите ви за пастата и дали помага.Предварително благодаря много.

# 1
  • Мнения: 186
Ползвала съм я за дъщеря ми, когато беше бебе, което ще рече преди седем години. Ами тогава бях доволна. Помагаше ни в подобни случаи като вашия.

# 2
  • Мнения: 544
На нас пък за същото нещо ни изписаха паста Вита-Мерфен и аз съм доволна от нея.

# 3
  • Мнения: 151
Да ползвали сме Линола Фет, когато детенце беше на 9 месеца, почти цялото лице беше в такива пъпки. Бяхме се отчаялии, казаха ни че ще се оправи чак след като навърши годинка, но с Линола и още едно лекарство, което приготвят тук в аптеките, пъпките изчезнаха за седмица две.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Добро е! Изписаха ни го за суха кожа и помогна определено.

# 5
  • BG
  • Мнения: 1 900
Eдна приятелка я иползва и каза,че е  доволна.

# 6
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
На дъщеря ми кожата е много суха, ползвам го в момента.
Все още не е на 100% добре, но подобрение има определено.
Ползвам и балсама на д-р Тайс с нахткерцен - също е много добър за такива проблеми.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 596
И аз съм ползвала за моето дете.
Изписва се за суха кожа и атопичен дерматит.

# 8
  • Мнения: 1 554
не ми сее налагало да ползвам,бързо да му минава на твоето бебче Hug

# 9
  • Мнения: 2 237
Дъщеря ми е с атопичен дерматит и я полваме често.За съжаление почти няма ефект, когато дерматита и се обостри  нищо не помага...Но иначе срдеството е добро,ползвай без да се притесняваш.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 809
И ние я ползвахме, при нас никакъв ефект. Балсама на д-р Тайс е добър. И ние мажехме и с едно кремче от аптеката направено, ама те обикновено са на кортизонова основа, но по-разредени и затова минава от тях. Дано Линолата помогне на вас Peace

# 11
  • Мнения: 130
Предписаха ни я за сухите бузки. Няма магичен ефект ,  но в общи линии помага. Ползвам я от време на време

# 12
  • Мнения: 5 255
Бих заложила на
DR. THEISS - Нахткерцен балсам

# 13
  • Мнения: 138
За колко дълго време може да се ползва? Вреди ли по някакъв начин?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз мажа с Мустела

Общи условия

Активация на акаунт