Слънце пече, вятър ще ни отнесе в Австрия 23 !

  • 11 268
  • 306
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Крайно време е  да загърбим миналото и да заровим томахавките Mr. Green
Ей тук е старата тема, към която по-добре да не поглеждате  smile3505
Хайде да си поговорим по стара английска традиция за "Времето"! Как ви хареса Слънчицето днес newsm53 Много коварна работа ако питате мен, жега, жега пък като духне тоя ми ти ВетеР ти замръзнат задните части и после Уомби няма какво да гризе Wink. Очаквам в тази тема само Положителни емоции, Добри новини за болничките, Нови попълнения (по които никой да не #2gunfire ) и някоя друга Нова Среща  newsm03
Ето и БЛОГА за да намерим малко полезна информация, не за времето  Sunglasses !

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 01:39 от Roroana

# 1
  • Виена
  • Мнения: 91
Количката, която имаме вкъщи е F430  smile3511  ... Яд ме е  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 957
Si vis pacem, para bellum! са казали хората  Mr. Green
 
Роси, вземи да се кандидатираш в омиротворителните сили на ООН, имаш потенциал  Mr. Green
Писах ти на лични, но и тук ще пусна линка към ферарито мечта
 
http://cgi.ebay.at/Hot-Wheels-Ferrari-F50-Shell-Sammeledition_W0 … ksid=p3286.c0.m14

Има го в ибей, изтича след 2 дни.
Хмммм ще взема да го купя на Даниел  smile3533

# 3
  • Мнения: 339
Aaaaa НЕ, туй ферари си е за нас  Sunglasses (данке вери мач за линка, вече е наплюто), а в ООН и с кран да ме дърпат не отивам, не ме питай защо  Crazy
 Ели не се ядосвай че не  е същото важното е че  се намери такова. Всъшност днес имахме малък напредък, излезе без да се сети за колата, обиколихме си целия квартал без проблеми и чак като влязохме в парка се сети да ми дърпа чантата и да бръмчи ( добре че предвидливо я бях взела Rolling Eyes )
 Уомбатски, я преведи какво са казали хората, че т´ва даже не го знам на какъв език е (ам´че съм неграмотна hahaha)

# 4
  • Мнения: 153
 bye и от мен в новата тема
Роси,   bouquet за което
Обещавам в новата тема да не обръщам внимание на ..... постове  Close  Wink
Днес няма вятър, ама няма и слънце Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 957
Горе долу " Ако искаш мир се приготви за война"

# 6
  • Мнения: 292
Може ли да се оплача от до -оф- оф- тура в къщи?!
Детето дигна малко температура в началото на седмицата, води го нашия на детски лекар и после тържествено ми съобщава по телефона диагнозата
"Спъкано тъпанче", от което разбира се, ми стана лошо! В последствие като го попитах как е диагнозата на немски, се оказа, че е възпаление на средното ухо, което е на светлинни години слава богу от спуканото тъпанче, но великия капацитет продължава да твърди, че това е диагнозата на български!!! #Cussing out
И си крои планове как ще ходи да работи в България като лекар.... Mr. Green
Детето се оправи, чува и с 2 те уши /май?!?/ когато поиска....

# 7
  • Мнения: 112
"Веднъж г-жа Критика  си  вървяла и много съсредото4ено се оглеждала да види някое несъвър6енство  у някои та да го "изхруска".Видяла един 4ове4ец беден с окъсана дреха. Потъркала ръце и пред вси4ки колкото се може по-високо му казала :
"  Я се виж на какво прили4а6!Ха-ха -ха , виж , дрехата ти е скъсана .Как не те е срам да се показва6 с тази скъсана дреха!Брееееей какви са тези хора бе, да  се обли4ат със скъсани дрехи!?Тц тц тц...."
След нея минала Любовта.Погледнала 4овека и нищо не казала.Взела  му дрехата  и я закърпила,избърсала сълзите му, погалила го и отминала.
Извод:Не винаги Истината казана по неделикатен на4ин е ефективна.Едно е сигурно ,4е нанася болка и извиква сълзи в о4ите.

Благодарности на Ро за новата тема.  bouquetС пожелание добрият дух и намерения да изместят вси4ко що не е добро.

# 8
  • Мнения: 413
Ro- благодаря за новата тема
       нашето ферари е Ф1/43

Утре всички магазини ли са затворени???

# 9
  • Мнения: 343
jacobs
малко се затруднявам със снимките, затова ще се похваля само с ботушките Laughing
тези тук, за 60 евро  newsm44
https://www.eccoshop.de/session/lxhhga3myunh/pid/3063/mainDetail.html

кухнята ни я обещаха за 1та седмица на декември newsm44

имам кола newsm44
мъжо най накрая стопли факта, че на мен с 2 деца ми трябва кола, за да не носим всеки вирус от метрото у дома. вчера подписах договора за една евтинка, ама новичка количка и много се радвам. чакам я другата седмица.

и в работата съм ок, в толкова мизерна фирма попаднах, че всеки ден ме хвалят колко съм добра Rolling Eyes аз съм едноокия сред слепци. в началото ми се ревеше, но сега свикнах.

беше време черната серия (унфал с колата, уволнение, пожар) да свърши Praynig

сузан
та какво си имате сега, мителоорентцюндунг или тромелфелрис?
на алекс 1то му е патент Rolling Eyes
скорошно оздравяване  bouquet
твоя мъж ми прилича на моя, даваше ми акъл как да раждам  Rage

# 10
  • Мнения: 214
Jacobs, Билла на ПратерЩерн (при Пратера) и Билла на летиЩето доколкото zнам Ще работят.
Роси, мерси 3а новата тема.
Някой питаШе 3а ангината? Ние като специалисти да кажем - При бактериелна ангина се вдига отведнъж висока температура, Мехален, Нурофлех или пакамед свалят температурата само 3а няколко 4аса, детето не яде и е ра3дра3нително, гърлото и сливиците са 3а4ервени, по-късно се появяват и бели наслагвания по сливиците.
Бактериелна ангина се лекува САМо с антибиотика, вирусната ангина БЕ3 антиб.
Лекарят установява 4ре3 Mundabstrich дали при4енителя е вирус или бактерии.
Деиана, по3дравления и само така, все хубави новини да споделяШ

# 11
  • Мнения: 957
Ех, как ми се пазарува, ех как ми се харчат пари и ми се ходи на екскурзии. Ех, как ми се иска да се издокарам, да се кача най-после на токчета и да гледам как се обръщат след мен  Mr. Green
Еееех как ми се флиртува...как ми се иска да се закотвя в някой хубав локал с някоя приятелка и да си бъбрим с часове на бутилка вино, може и втора, а после с леко полюляваща се походка да се занеса в къщи и да спя на другия ден до 11 часа поне...Как ми се иска да надуя музиката в къщи та чак да уплаша съседите...
Гардеробът ми ще се спраска по шевовете, не мога да си преброя обувките, а обличам все едно и също. Вече не помня кой парфюм как мирише, от половин чаша вино се замайвам, не ми се слуша музика, защото ми се спи, а като легна да спя не мога, защото мислите ми нахлуват в главата и не ми дават мира. Чувствам се ужасно занемарена. Идват празници, а не ми е празнично. Напрегнато ми е. Ще мога ли някога да се отпусна?

След това лирично отклонение ще споделя, че днес един кастенваген ме вбеси, защото се беше паркирал странично до мен на една педя разстояние, като  отварял вратата ме беше одрал и  ми трябваха 20 минути да изляза без да одера колата, а закъснявах и трябваше да взема Даниел. Та се вбесих, взех една ножка и ...хехееее , няма вече задна гумаааа  Mr. Green

Има ли кашлица при ангината и колко време горе долу трае една ангина? Извини ме за въпосите, но нямам спомен как е било при мен, защото от много малка съм със извадени сливици.

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 23:19 от fat.wombat

# 12
  • Мнения: 343
. Та се вбесих, взех една ножка и ...хехееее , няма вече задна гумаааа  Mr. Green


 Shocked Shocked Shocked
ти майтапиш ли се?
ако не, моли се никой да не те е видял. това си е вандализъм Sick

# 13
  • Мнения: 343
Напрегнато ми е. Ще мога ли някога да се отпусна?



разбира се Hug след 2то Laughing или като поотрасне даниел. дай си време...

# 14
  • Мнения: 153
Привет
Деяна, ботушите ти са трепач. Честити придобивки, със здраве дет'се вика
На мен само по екскурзии ми се ходи, парите за дрехи не ме кефи да си харча.
Цял ден гледам, че се разхождат маскирани за хелоин, ама си викам то в неделя. Докато стопля  ooooh!Та хванах магазина в последната минута, иначе щяхме да сме цяло вохененде на ресторанти Whistling
Якобс, май нищо не работи Crossing Arms
У нас идваха деца от целия блок имам чувството, отнесоха ми всички сладки запаси, че накрая лукчета им давах  Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern Flowers Jack O Lantern
Сара, браво за писанието Hug
Искам да ви питам, че нали до сега бяхме в общежитие, та нямам опит. Хаусмайсторът все обикаля, поздравява, та се чудя дали трябва да им подаря нещо за коледа. Чувала съм че всички от блока му подаряват гутшайни. На пощаджията също. И той все поздравява, много любезен народ. Вие подарявате ли?
Айде стига толкова за днес
Лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт