Само за обитателите на мрака и подземните царства

  • 1 813
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Току що гледах едно предаване за вуду магии Twisted Evil
Замислих се за паранормалните явления, които се случват и за които малко знаем.
За магии, за превръщане на хора в полу-хора, със големи зъби и козина Twisted Evil
Чували ли сте за случая в Делхи, за мъжа-маймуна, който е плашел народа в продължение на 2 седмици и после е изчезнал безследно? И това се е случило в недалечното минало......

Ами за вуду магиите? Знаете ли, че там в Хаити, в предаването показаха, как един го съживиха, а лекаря каза, че за някои неща никой няма обяснение и че този пациент има картон в който пише, че е умрял от херния Twisted Evil

А има ли във форума вещици или жертви на такива? Twisted Evil

HALLOWEEN IS COMING SOON, да разбудим духовете Joy
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 1
  • New Zealand
  • Мнения: 871
при мен настъпва съвсем SOON Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 15
хубава тема..

# 3
  • Мнения: 25 441

А има ли във форума вещици или жертви на такива? Twisted Evil


Естествено, че няма - не ставай смешна!  Naughty

# 4
  • Мнения: 606
Аз съм неустоим вампир.  Flutter
Ама съм на диета. Няма вече девици.  Crossing Arms

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз съм просто тиква.  bowuu (обаче дом на млада вещица Mr. Green нещо като бутилката за добрия дух)

# 6
  • Мнения: 3 703
Не само Хелоуин, но и Задушница...отварят се всички порти към Отвъдното! Twisted Evil
Обаче мама твърди, че няма страшно, а тя ги разбира тия работи, щото е вещица. Whistling

# 7
  • Smallville
  • Мнения: 994
Умирам си за такива теми,скоро изгледах сериала на дъщеря ми,"Чародейките"(не ми се смейте много) и съм още на такава вълна,какви демони имаше там Whistling
А по темата и сериозно,да вярвам,че има и също така вярвам,че има много неща,които не знаем и които няма да узнаем.

# 8
  • Мнения: 1 432
Аз съм за тук  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 2 448
Често се налага да крия зелените си очи зад тъмни очила, че много ми силни магиите.  Twisted Evil

# 10
  • София
  • Мнения: 4 005
И аз, и аз съм за тук!

Всичко се лекува с голяма пълна чаша от любимото алкохолно питие, но да е предписано от вещица.  Hug

# 11
  • Мнения: X
Хайде дуфта и аз тук. Фен и член съм на ОЧЗ. Още от дете започнах да пиша  трета част на "То" и една окталогия "Осемте вещици", почти съм на път да се превърна в деветата. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 17 546
Приятно ми е!

# 13
  • Мнения: 3 423
А има ли във форума вещици или жертви на такива? Twisted Evil

Не може да няма.

# 14
  • Мнения: 3 447
За магии, за превръщане на хора в полу-хора, със големи зъби и козина Twisted Evil

Лиска? Вълкът?
Чували ли сте за случая в Делхи, за мъжа-маймуна, който е плашел народа в продължение на 2 седмици и после е изчезнал безследно? И това се е случило в недалечното минало......
100ян и неговият бан?

Ами за вуду магиите? Знаете ли, че там в Хаити, в предаването показаха, как един го съживиха, а лекаря каза, че за някои неща никой няма обяснение и че този пациент има картон в който пише, че е умрял от херния Twisted Evil
joro01 възкръсва от дълбоко замразен акаунт?


А има ли във форума вещици или жертви на такива? Twisted Evil
Има, по метлите ще ги познаете.

Общи условия

Активация на акаунт